Honda CR-V 2010 i-DTEC - piskanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Renova »

Fúúúha....človek sa učí až do smrti,až napokon zomrie sprostý.Ale teda ako si na tuto teoriu prišiel to by ma veru zaujímalo.
jiwa
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.01.2021 21:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jiwa »

Som uz objednany na utorok , sranda ale je, ze to prestalo piskat :) inak moj sused ma 2014 crv ale ta jeho 4x4 je nejaka divna. To co moja zvladne - take mensie blato, sneh a kopcek, tak ta jeho ryje jednym kolesom max dvoma (jedno predna a druhe zadna naprava) ako diviak, mne pekne zapne vsetko a vyskriabem sa v pohode. Mam pocit , ze sudruhovia z Japonska u 4.generacie nieco nedoriesili. Je mozne ale ze to ma iba on problem, negeneralizujem. Ale tak rad spominam na mojho Pilota (az na spotrebu).
Kazdopadne dakujem za prinosnu diskusiu. V utorok to vymenim a hotovo.
Mateusz737
Príspevky: 713
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Ten diviak je skôr za volantom treba s tým s citom jazdiť ,to auto je primárne určené na cestu , v teréne je to bieda oproti stalemu pohonu
jiwa
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.01.2021 21:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jiwa »

Trochu sme skusali diviacit u nas na prijazdovke. Len taky postreh s tou gen 4, neviem, ci to je bezne. Mame 3 vjazdy na a jeden je taky na diviacenie, nenarocny kopcek :) prednokolky v zime na snehu a lade dojdu do polovice, zadnokolky do stvrtiny :) inak na leto iba celorocne gumy, letnaky na trave , na blate = kruté diviacenie :) celkom sa to vyplaca, ale jasne ze, ked zijes v meste, tam to je sterilne s letnakami.

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných