Honda Civic Tourer 1.8 ivtec - servis

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudikopf »

Rozobrat a Vycistit brzdy... Velmi dolezite bo vela Servisov ti pri vymene brzd nerobi...
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

JEDINY konkretny odbornejsi prispevok ku danemu autu je od Andy Gee a zvysok v podstate balast ,ze typicke pre toto forum ci ako ? :-) .A plati to aj pre moderatora Hlavateho -dlhe vseobecne frazy ale nic konkretne ku danemu typu auta :d :D Ze premazat a pre moderatora venovat sa radsej grupe a zbytocne nekecat do kazdej temy lol
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

dodik - hlupákovi všetko hlúpe.. áno mnoho príspevkov na akomkoľvek fore je balast, s tým sa treba zmieriť, taký je národ. Ale skúsme objektívne - ja mať taký "problém" najprv idem buď na forum Honda -nejaký hondaclub alebo idem do autorizáku či mechanikovi čo hondy robí a zaplatím za radu alebo rovno za prehliadku-servis. Bodka. nie je hlúpa téma, nie je hlúpa debata.
Ad Hlavatý - aj keď je problém niekedy s jednoduchým formulovaním názoru - prepáčte, viem nie sme každý rečník - tak je to jeden z mála mechanikov čo sem píše, áno robí VW ale auto je v príncípe auto, japonci majú svoje špecifiká ale vždy na to upozorní že to nie je úplne jeho parketa.... takže je dobre že sem píše a míňa svoj čas.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Dodusik, zbyytocny, velmi zbytocny a odveci prispevok bol prave tvoj. K cicmancovmu sa nebudem ani vyjadrovat.
Mhlavaty napisal co napisal, vseobecne, ale je to chlap co ma hlavu a ruky, tak by som nedristal sprostosti.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Hnujdaj, ty mas niekedy tiez problem, ze si az moc velky "retor".
Konkretne mhlavateho sa stacilo zastat len tym, ze je dobre , ze tu je a pise.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A ty si zasa známy tým, že tvoje príspevky neobsahujú žiadnu užitočnú informáciu, len komentujú tie predchádzajúce.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ano na 95% komentujem tvoj toxicky myslienkovy trysk.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na jednej strane si zrejme každý uvedomuje zložitosť a vzájomné väzby pri technike alebo presnejšie v diagnostike závad.Ak chce mechanik niekomu pomôcť a má k dispozícii často velké gulové a nie informácie z ktorých sa dá aspoň trolinku niečo odvodiť,plus ešte na druhej strane radí niekomu čo o tom dokopy veľa nevie,musí ešte extra zvažovať čo vôbec napísať aby sa to dalo "dekódovať" Možno sa to zrozumiteľne nepodarí vždy,ale tak ani ja nemôžem začať písať pomaly iba preto aby to dalo pomaly prečítať.
Keby sa človek nechal vyhodiť z rovnováhy každým kto si ventiluje hlavu by sem snáď už ani nepáchol.Ibaže riadiť si život treba vzťahom z tými normálnymi a zbytok je hodný len ignorácie.
Rozdiel medzi rozumným a hlupákom je nasledovný...rozumný sa opýta konkrétnejšie a cielenejšie.Hlupák ak nerozumie...je na vine celý svet ešte aj tie písmená
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

sviecky... vola ventilov... olejovy filter pri kazdej vymene, ostatne podla najazdu kazde 2-3 roky.... rad by som tu videl prispevok, komu odisli brzdy na honde, lebo ich necistil - este som to v zivote nezazil, ani pred 40 rokmi.... inak vymenu platni mu hlasi kontrolka s rezervou....tlmice men, az ked citis, ze nemaju na ceste istotu, ved nie si dreveny, lebo podla merania ti vzdy vyjde ina charakteristika, aj keby si ju robil ob tyzden...vymena oleja v prevodovke je asi 10% prace oproti vymedzeniu vole ventilov, co povazujem za prioritne... a hlavaty sem pise rozumne, aj ked pre mnohyyyyych je to tazko pochopitelne....
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

aristoteles napísal:Hnujdaj, ty mas niekedy tiez problem, ze si az moc velky "retor".
Konkretne mhlavateho sa stacilo zastat len tym, ze je dobre , ze tu je a pise.
- on si poradí sám a predpokladám že na hlupákov už nereaguje lebo to je asi najlepšie. Inak stále by to chcelo rozbehnúť to striekanie podvozkov nejak " nejsou lidi"
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

lorak777 napísal:sviecky... vola ventilov... olejovy filter pri kazdej vymene, ostatne podla najazdu kazde 2-3 roky.... rad by som tu videl prispevok, komu odisli brzdy na honde, lebo ich necistil - este som to v zivote nezazil, ani pred 40 rokmi.... inak vymenu platni mu hlasi kontrolka s rezervou....tlmice men, az ked citis, ze nemaju na ceste istotu, ved nie si dreveny, lebo podla merania ti vzdy vyjde ina charakteristika, aj keby si ju robil ob tyzden...vymena oleja v prevodovke je asi 10% prace oproti vymedzeniu vole ventilov, co povazujem za prioritne... a hlavaty sem pise rozumne, aj ked pre mnohyyyyych je to tazko pochopitelne....
- tak to gratulujem honde ak netreba premazať vodiace trne ani raz za život auta alebo sa nikdy na žiadnej honde nezasekli doštičky kvôli hrdzi v uložení.... :300f:
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

som pisal - ma kontrolku na vymenu platniciek a to s dobrou rezervou - ak to dodrzi a len pri vymene mu servis vycisti a premaze brzdy, tak na honde nikdy nezlyhaju...takto to bolo myslene...medzi vymenami nemusi s brzdami nic robit...

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných