Honda CRV 2.2 I-Dtec - trasie pri zrychlovani

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1attila
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.08.2007 10:30
Zdieľať na Facebook

Re: Honda CRV 2.2 I-Dtec - trasie pri zrychlovani

Príspevok od používateľa 1attila »

cardude napísal:Pozdravujem. Mam Hondu CRV 2011 2.2 I-Dtec, najazdenych 150.000 km. Pri zrychlovani trasie celym autom. Je jedno, aky stupen mam zaradeny. Neviem, ci sa mam vybrat smerom na spojku, prevodovku alebo poloosi ci kardan. Viac ludi s CRV ma tento problem, odpoved som vsak nenasiel. Vdaka za akukolvek radu.

PríspevokZaslal: 28 marec 2017 16:30
Ahoj. Mam tiez problem s cr-v. Dnes bol so v servize (cameacar honda kosice). Povedali mi ze mam vymenit vnutorne klby na poloosy alebo poslat na repas lebo nove poloosy 1000€/1ks klb 400€/ks. Otazka ze ty mas uz opravene auto? Ked ano co si menil len klb alebo komplet poloos? Za odpoved vopred dakujem
Honda crv2005
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.06.2020 22:53
Zdieľať na Facebook

Vibracie honda crv pri zrychlovani a preradovani z 2 do 3

Príspevok od používateľa Honda crv2005 »

Caute hondaci.Tento problem ma trapil dost dlho.Moje auto honda crv 2.2cdti 05 mi zacalo vzdy vibrovat pri zrychlovani na 2ke a pri preradeni na 3ku a potom to jednoducho prestalo pri 4,5,6.Vymenil som poloosy,capy,kardan proste vsetko a stale to vibrovalo.Doma mam noznicovy zdvihak s ktorym som auto zdvihol a potom nastartoval,zaradil 2ku a pridal plyn.Zistil som ze pri vyssich otackach na 2ke sa mi pridvihol vzadu diferencial a cukal hore-dole pri stlaceni plynoveho pedalu.Takze konecne som vyriesil tento problem!Trebalo vymenit silentblok uchytenia a tlmic vibracii https://www.auto-pro.sk/product/HM-DAMP ... 2=products

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní