Honda HR-V - nejdú vypnúť stierače

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hnida
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 26.10.2011 18:32
Zdieľať na Facebook

Honda HR-V - nejdú vypnúť stierače

Príspevok od používateľa hnida »

Ahoj komunita. Chcel by som vás poprosiť či ste sa stretli niekto s týmto problémom. Začal najprv blbnut cyklovac na predných stieracoch,má ísť jeden ster na cyklus,začal robiť to že začal ísť 3-4 krát za cyklus a potom už stále ako v zapnutej polohe. Nakoniec mi stierače nejdú vypnúť vôbec aj ked je packa v nulovej polohe. Skrátka nastartujem motor a stierače idú automaticky :-) Keď vypnem motor vytiahnem kľúče a otvorím dvere ozve sa prerušovane pipanie...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No ja to tipujem na zlepené relátko v cyklovači prípadne inú závadu z ktorej dôvodu relé má furt napájanie a je zopnuté aj keď netreba. Alebo blbnú dobehové kontakty v samotnom motorčeku . Bez premerania sa asi nezaobídeš leda meniť naslepo. Môže byť chyba aj dakde v konektore alebo káblovom zväzku len to je velmi málo pravdepodobné.
marcopolomt
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 25.11.2013 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcopolomt »

Pozrel som všetky poistky,skúsil som odpojiť aj celý ten modul kde je cyklovac no stále stierače idú a po vypnuti motoru a otvorení dverí pípa :-(
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných