Honda Accord 2006 - rozobratie dverí

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hondaaccord2
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.04.2012 22:37
Zdieľať na Facebook

Honda Accord 2006 - rozobratie dverí

Príspevok od používateľa hondaaccord2 »

Dobrý deň, v mojej honde mi vadí ked dam hudbu hlasnejšie že všetky dvere "drnčia". (mam tam premium soundsystem) Neviete mi poradiť či sa to dá napríklad rozobrať a dať do dverí dáku penu alebo molitan nech to tam hrá čistejšie? (Nechcem ist s tym do autorizovaného lebo na to nemám peniaze,preto sa pýtam či sa to dá urobiť podomácky alebo tam môžem niečo pokaziť...) Prípadne ak to dakto vie spraviť koľko by to asi vyšlo na všetkých štyroch dverách.
zoleeka70
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 05.02.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zoleeka70 »

A prečo sa neobrátiš na nejakú profi firmu čo robí do autohifi aby Ti s tým pomohli???Že to stojí peniaze? Hm...tak zvyčajne to tak býva...alebo si kúpiš samolepiacu sadu ktorú si narežeš do presného tvaru dverí a s ňou si tie dvere vytlmíš...a máš to...
wilz
Príspevky: 3694
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Samozrejme sa to dá podomácky, ani Ti to v autorizovanom servise pravdepodobne neurobia tak ako by bolo treba.
Tam môžu dať dole tapacírung a nahodiť ich potom naspäť, a utlmenie si môžeš urobiť sám.
Keď pôjdeš na stránky o autohifi, tam si nájdeš rôzne rady, pokiaľ viem tak sú doporučované materialy predovšetkým dynamat, ale ten je drahý, podobne, ale slabšie účel splní aj tappajomat.
Tiež si ľudia vylepujú sfaltovými plátmi napr. sikadamp.
Prípadne kombinácia - asfaltové pásy a tappajomat.
Obecne platí, že čím väčšiu hmotnosť majú tie tlmiace materialy, ktorými sú dvere vylepené, tým lepšie. Tie kvalitnejšie a drahšie majú pri nižšej hmotnosti lepší účinok ako tie jednoduché a lacnejšie.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24983
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pozri,niekto Ti evidentne poradí ako dole tapacír.Je to iba vec akejsi logiky,a lepšie je ju poznať predom.Zatial som sa nestretol z dverami ktoré by som neotvoril ale to už mám v krvy všetky im možné aj nemožné,múdre aj idiotské riešenia a ako na ne.Ak budeš riešiť dvere,v prvom rade porieš veci,ktorým chýba pripevnenie,spona,atd a drnčia.Podal stavu fólie budeš vedieť či sa v tom vrtal niekto,ale som si istý že ano.Mal som tu tento typ auta ktorý z tohoto pohladu nikdy nemal nič riešené a žiadny podobný problém nebol.Navyše mám takú skúsenosť že sú v Honde príliš dobrý aby nebolo všetko prekrásne upevnené,až viac než treba.Pre počúvanie hudby v hraniciach ľudskosti úplne stačí aby bolo všetko OK aby boli veci ako byť majú.Ak ale máš požiadavku aby Ťa počuli o desať minút skôr než prídeš domov,tak sťahujem chvost a želám Ti aby sme sa nikdy nestretli lebo z toho chytám neskutočné nervy.
ullsus
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.07.2012 17:03
Zdieľať na Facebook

Honda Accord 2006-rozobratie dverí

Príspevok od používateľa ullsus »

zoleeka70
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 05.02.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zoleeka70 »

a idem guuugliť aký Ty máš guuugle :40bd: a možno si vyguuglim aj tú čarovnú krištálovú guuuulu ale po facelifte , verziu 3.2.3. :4090:
hondaaccord2
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.04.2012 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hondaaccord2 »

Vďaka za rady. Nejdem mi o to aby to hralo hlasno a každý ma zdiaľky počul to vôbec nie, ale potrpím si na kvalite zvuku a vadí mi aj jemne zadrčanie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných