Ford S-max hybrid

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa koumi »

oco13 napísal: 11.04.2023 20:48 https://auto.bazos.sk/inzerat/149912528 ... ti-lpg.php
A hoď si do kaukulačky kolko eur by ti ostalo skutočne "pre deti" lebo ten chráp chceš pre svoje ego a nie pre deti.
To ti odkazuje trojnasobný otec a trojnasobný dedo. :300f:
Edit :Sme až podozrivo blízo vedla seba so zúbkovou vílou, dáfam že ma nekusne. :40bd:
prečo ho nahováraš na starú 3,14čovinu? on kúpi nové a keď bude mať to auto 20 rokov sa ujde možno tebe... po 4tom majiteľovi... niekto musí to nové auto kúpiť aby si ho mohol potom ty kúpiť... nie všetci robia a nezarobia ako ty, alebo možno si len lakomý, ale niekto si kúpi nové drahé auto a aj tým deťom ostane... vieš, niekto aj zarobí aj času má veľa, niekto nezarobí a času má málo
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie, ja kupujem auto nad ktorým nešpekulujem a jazdím , nepoužívam ani len tie samorezky, čo odpadne tak to tam nie je potrebné. Problém nie je v autách, ale v našich hlavičkách. Zaujímavé , že mám najhorší produkt francúzskeho automobilizmu a chuderka zavrndží, už keď na ňu škaredo pozriem. Mám pickupa ktorý má cement a slamu ešte aj okolo motora a jazdí na hydraulický olej (použitý!) a jazdí. Mám vyše 30r veteranku a zase jazdí. A ja autá nekupujem podla ich stavu, ale podla stavu predávajúceho - oebal ma zatial len jeden rom -česť jeho pamiatke :4012:
Autá nikdy nemajú problém, to len my máme polámané kolieska v hlavičkách. :300f: A ano aj ja :o
Pre nespokojných : nič z hore písaného nie je určené zadávatelovi, je to odpoveď na príspevok kolegu nado mnou. :40bd: :40bd:
Koumi - každý máme niekde vo vesmíre napísané kolko času tu máme vymedzeního a peniaze nerobia človeka človekom. Nenahováram nikoho na nič, len som napísal názor, ktorý som si vytvoril 45 rokmi praxe - asi od 10 rokov si pametám že ludia sú svine. :200:
prečo ho nahováraš na starú 3,14čovinu? on kúpi nové
On si kúpi nové, na prvom kruháči stretne takého ako som ja a bude plakať ako jeho eurá vyleteli hore komínom. Murphyho zákon - čo sa môže pokaziť to sa aj pokazí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7882
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa seven549 »

uwa0903233462 napísal: 11.04.2023 13:16 Dobry den.
Uvazujeme o kupe noveho rodinne auta Ford S max hybrid , nakolko potrebujeme 3 Isofixy. Ma niekto skusenoti s novym motorom? Pripadne, ci sa oplati auto z pohladu zivotnosti a kazivosti.
Vdaka
naco chces hybrida.vozit zbytocnu vahu --tie baterie na 50km?--- alebo zo strachu pred buducnostou?

ja jazdim starym dizlovym vrakom po europe a este som zakaz vstupu nikde nedostal.kup si hocico len nie hybrida.
lubos zimovcak
Príspevky: 3437
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

laco210 napísal: 11.04.2023 22:25 A ked kupis auto s 250-300tis km myslis, ze ta caka co? Pojdes rad radom, casto krat co zacnes riesit uvidis samorezky a pasky a poolamovane polovica veci, ty kupujes auto aj s modlitebnou knizkou aby dozilo dalsej stk. Casto hovoris, ze ludia sa zbavuju auta v dezolatnom stave a toto chces aby dalsi si kupil? Vsak si protirecite v kazdej teme.
Niekto hovorí, že má kúpiť staré auto??
Nech si kúpia aj nové, ale sú aj lepšie ponuky, než Ford, treba obehat predajcov.
laco210
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 22.01.2023 21:58
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa laco210 »

To sa dobre hovori, treba obehat ostatnych predajcov su lepsie ponuky, ktore a preco?
vvauto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.06.2004 17:04
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa vvauto »

Zdravím, ja tu často nepíšem... aj keď si to tu sem tam čítam.... píšu tu ľudia čo jazdia na starých diesloch, jazdia lacno a myslia si ako si pomohli, ale faktom je že robia len smrad, ktorý dýchajú všetci. Aj tí čo myslia ekologicky. Hybrid je dobrá voľba, min. od Toyoty je hybrid fantastický... hovorím z vlastných skúseností. A ešte napísať že sa môže stretnúť na kruháči staré auto za 200euro s novým, to je veĺmi smutné takto pozerať na vec.
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa miso.eu »

oco13 napísal: 11.04.2023 22:49 Nie, ja kupujem auto nad ktorým nešpekulujem a jazdím , nepoužívam ani len tie samorezky, čo odpadne tak to tam nie je potrebné. Problém nie je v autách, ale v našich hlavičkách. Zaujímavé , že mám najhorší produkt francúzskeho automobilizmu a chuderka zavrndží, už keď na ňu škaredo pozriem. Mám pickupa ktorý má cement a slamu ešte aj okolo motora a jazdí na hydraulický olej (použitý!) a jazdí. Mám vyše 30r veteranku a zase jazdí. A ja autá nekupujem podla ich stavu, ale podla stavu predávajúceho - oebal ma zatial len jeden rom -česť jeho pamiatke :4012:
Autá nikdy nemajú problém, to len my máme polámané kolieska v hlavičkách. :300f: A ano aj ja :o
Pre nespokojných : nič z hore písaného nie je určené zadávatelovi, je to odpoveď na príspevok kolegu nado mnou. :40bd: :40bd:
Koumi - každý máme niekde vo vesmíre napísané kolko času tu máme vymedzeního a peniaze nerobia človeka človekom. Nenahováram nikoho na nič, len som napísal názor, ktorý som si vytvoril 45 rokmi praxe - asi od 10 rokov si pametám že ludia sú svine. :200:
prečo ho nahováraš na starú 3,14čovinu? on kúpi nové
On si kúpi nové, na prvom kruháči stretne takého ako som ja a bude plakať ako jeho eurá vyleteli hore komínom. Murphyho zákon - čo sa môže pokaziť to sa aj pokazí.
oco, ty by si sa veru nestratil ani v Afrike
https://musisvidet.cz/video/1249-nakladak-v-africe
tuninka
Príspevky: 900
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa tuninka »

trocha sa mu stráca voda, ale ináč je ešte v dobrom stave
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa martincichy »

Ten pokus o auto by som neodporucal ani nepriatelovi. V mojim okoli ich je niekolko a zrovna bezstarostnu prevadzku nemaju.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa oco13 »

Napadlo ma to len v kontexte troch samostatných sedačiek vzadu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
uwa0903233462
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.05.2016 08:34
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa uwa0903233462 »

Vdaka za odpovede, aj ked obcas sa stracam😀 snazim sa len spytat, ci nema niketo skusenost, pripadne, ak sa niekto vyzna. Hold rozrastla sa nam rodina, tak len hladam, co by bolo vhodne z moznosti. Nechceme jazdene auto a max predvadzacie. Aby boli zaruky, pripadne servis zdarma (je to nasa volba). Ako som spominal, mame Kodiaqa a toho miesta v zadu nie je vela pre 3 sedacky, aj ked auto ke velke.
fzubaty
Príspevky: 1628
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa fzubaty »

martincichy napísal: 12.04.2023 17:19
Ten pokus o auto by som neodporucal ani nepriatelovi. V mojim okoli ich je niekolko a zrovna bezstarostnu prevadzku nemaju.
Tak to auto nie je zle, ale treba trpezliveho majitela - kutila. Aj ked s tym motorom si ani pan boh nepomoze.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa flyte »

seven549 napísal: 12.04.2023 00:14
uwa0903233462 napísal: 11.04.2023 13:16 Dobry den.
Uvazujeme o kupe noveho rodinne auta Ford S max hybrid , nakolko potrebujeme 3 Isofixy. Ma niekto skusenoti s novym motorom? Pripadne, ci sa oplati auto z pohladu zivotnosti a kazivosti.
Vdaka
naco chces hybrida.vozit zbytocnu vahu --tie baterie na 50km?--- alebo zo strachu pred buducnostou?

ja jazdim starym dizlovym vrakom po europe a este som zakaz vstupu nikde nedostal.kup si hocico len nie hybrida.
Seven, netrep sprostosti jak vzdy.
Hybrid ma malu baterku, ktora vazi nech 20kg a prejde na nu par km plachtenim.
S-max sa ako plug-in s baterkami pod celou podlahou ani nevyraba.
Tento typ hybridu ma niekolko vyhod, resp. vyhoda je v tom, co nema.
Starter, turbo, dpf, dvojhmotu, spojku a zopar dalsich veci to nema, takze sa tam nema co posrat.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
nemeis
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.05.2012 21:14
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa nemeis »

Dobry den, mam Ford Smax Hybrid STline a prave cerstvo dokoncil 4000km.
Kedze Ford v spolupraci s Toyotou vyvijal hybridny pohon, tak sa jedna o odladenu motorizaciu, ktora je blbuvzdorna, cize ak to Toyota pouziva uz 25 rokov, nemyslim, ze by to mal byt problem. Co sa tyka jazdneho prejavu, tak to auto jazdi super, CVT je prevodovka, ktora je brutalne pohodlna. Ticho na palube a jazdny prejav v zakrutach patria medzi najlepsie na trhu.
jasnelka
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Re: Ford S-max hybrid

Príspevok od používateľa jasnelka »

ak sa nemylim, tak hybrid zacal do S-Maxa FORD robit v roku 2021. Prilis skoro na to aby bolo mozne povedat ci to bude spolahlive ako Prius alebo nie. Ja by som do toho isiel, priplatil by som si najdlhsiu moznu zaruku aku ponuka vyrobca, ak nieco take ponukaju za priplatok.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných