Ford Mondeo MK4 , 2.0 TDCi - elektrické tlmiče výmena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

bokszos napísal:na co si kupil take auto ked nemas na servis? :4090:
ano bude ti svietit jak vianocny stromcek
mal si kupit fobiu ked chces mat lacne ceny na diely kapito?
kup tam co tam patri aj ked stoji 1000eur!
a ked nemas na to tak kup bandasku! :41c2: :4090:
Admini, tohoto imbecila fakt neviete odtiaľto vykopnúť?
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Niečo ti svietiť určite bude.
Namojom som chcel meniť elektronické tlmiče za "normálne", ale z iného dôvodu - chcel som tam dať nastaviteľné KW. Aby nesvietila chyba, predávajú k tomu aj nejaký modul na oblbnutie elektroniky a ten stál tuším 400.- eur navyše. Samozrejmne, to neznamená, že toľko to musí stáť aj na ten tvoj... Určite to niekto zvládne urobiť lacnejšie.

Druhá vec je, ak si chceš to auto nechať, prečo nekúpiš to čo tam má byť? Tieto ti vydržali 12 rokov a 170 000 km, takže ak kúpiš teraz nové, máš pokoj na ďalších 12 rokov a 170 000 km, a dlhšie to auto už asi mať nebudeš :d :D

Nie som zástanca tých klasických tunajších dristov o opiciach a banánoch, ale na tlmičoch (a brzdách, gumách...) by som naozaj nešetril.
bokszos
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 16.04.2012 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bokszos »

jergusko :3020:

mate taky len pocit ako by sme zily na planete opic hej hej hej lidi mate taky len pocit ako by sme zily na planete opic..... :40bd:
blixx
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.07.2015 15:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blixx »

Máte niekto skúsenosti s opravou takýchto tlmičov? Ako sa správali po oprave?
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Mondeo MK4 , 2.0 TDCi - elektrické tlmiče výmena

Príspevok od používateľa seven549 »

caco3000 napísal:jeden tlmič stojí 554,25 eur neveľmi sa mi oplatí investovať keďže auto je r.v.2008. Systém prepínania podvozku comfort,normal,šport nepotrebujem a nikdy som ho nepotreboval. Ďakujem za odpovede.

Ford mondeo MK4 titanium s
2.0.TDCi 103KW
170 000km
r.v.2008
na buduce si musis pozriet auto ktore take veci nema.s takym autom sa jazdia dialnice kde tie tlmice vydrzia aj 2x tolko.to pismeno s je taka sportova uprava.to auto ma nizsie pruziny tuhsie tlmice absolutne nevhodne na jazdenie po rozbitych cestach az sa divim ze so to vydrzal.moje niekedy nadskakuje na ceste.ja mam mk4 2.2 tdci 147kw rok 2014 titanium s R19 disky z vyroby a hroza s tym jazdit aj po sk dialniciach.take auta aj potom koncia tak ze je tam kopec dielov takych co tam nepatria.do buducna treba pozerat auto s pruzenim kocar.toe maju aj lacne tlmice.ja jazdim nemecko rakusko ja tu moznost tuhosti vyuzivam.na slovensku jazdim autom ktore je urcene na nase cesty.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných