Nečitatelné vin číslo, stotožnenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marek 82
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Nečitatelné vin číslo, stotožnenie

Príspevok od používateľa marek 82 »

Nazdar. Potreboval by som poradiť s nečitateľným vin číslom. Mám Fiat Ducato a vin-ko je tak hrdzavé že ide prečítať tak max dve čísla. Viem postup čo všetko je potrebné absolvovať, no problém začína vo firme AxelTEQ ktorá to robí pre Fiat. Vôbec to nerieši a asi ani nemá záujem to vyriešiť. Stále ma odbijú tým že mám čakať . Už sú to asi dva mesiace a stále nič. No a samotný Fiat s tým nakoniec tiež nič nemá, že to mám riešiť cez Axelteq. Ako prvé potrebujem urobiť stotožnenie vozidla. To má urobiť technik z Fiatu na podnet z Axelteq. Ide o to že potvrdí že toto auto je naozaj Fiat. No a na tomto celom to zatiaľ stojí. Nepoznáte niekto technika z Fiatu ktorý robí tieto obhliadky? Mal bi to byť niekto z Martina, ale nemám problém prísť aj k inému kdekoľvek na Slovenku. Ďakujem za info
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Re: Nečitatelné vin číslo, stotožnenie

Príspevok od používateľa kirke25 »

1, Kontrola originality - výsledok bude nečitateľné VIN číslo
2, Ziadost ma ministerstvo dopravy + prílohy (výsledok KO, protokol z TK a EK, fotokópia OEV I a II časť + 20€ kolok
3, Do 30 dni dostaneš odpoved a pridelia ti nové VIN číslo - bude však také isté
4, pôjdeš znovu na KO aj s rozhodnutím ministerstva a oni ti nové (také iste číslo) znovu vyrazia, akurát že teraz budú číslice také bodkované
5, Hotovo👍
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných