Fiat Bravo 1.4 t-jet alebo 1.6 m-jet

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dufaj, ze uz o nej nebudes pocut...
rovnako ako to robim ja :-\
6ks...docela pruser, nie ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

musim na tie loziska este pozriet ale na jednom som nevidel ziadnu vadu, pravdepodobne preventivne uz vymenili na vsetkych troch hriadeloch si myslim, kedze na to davaju zaruku aj ked nie dlhu..
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Bolo by dosť nelogické nechať 1-2 staré ložiská, ale ako tak čítam tak si pekne prevetral penaženku :41c2:
peterjandak@azet.sk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.10.2015 11:20
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Bravo 1.4 t-jet alebo 1.6 m-jet

Príspevok od používateľa peterjandak@azet.sk »

Zdravíčko,mám fiat bravo 2 1.4 T-jet 88kw,rv:2009,naj:185000km,nedalo mi nenapísať na túto tému,aj ked nie som mechanik,ale som veľký blázon do áut,jeden čas som aj robil autá...No už na samotnú otázku či benzín,alebo nafta som sa super pobavil....Jasné že benzín,a prečo?,tak aby som to skrátil,tak nafťák má zmysel naozaj len na dlhé trasy,a do 100000km nájazdom,toťiš repas takéhoto motora stojí cca:3000-5000e,samozrejme aj ten filter potom robí problémy,a nie je to vôbec lacná záležitosť...Dalo by sa o tom veľa napísať,že prečo ako a kde,aaaaaaaa,ale sa mi nechce,disel ked sa začne kaziť,je to nekonečný príbeh,asi ako v rozprávke falkon.....,ja s mojim autom som spravil asi 100 000km,a menil som sviečky,a zapal.trafa za 100e,to je všetko,spotrebu mám 5.8-6.3,viac ako 6.5l som nemal,musím ale povedať že auto nepoužívam v meste...,s potrebou som max spokojný,lebo pomaly nejazdím,no ani brzda plyn nie...,ani ja tomu nerozumjem ako je to možné ved je to fiat,ale to auto je super,nekazí sa,robustná konštrukcia,turbo je vodou chladené,nemá priami strek,čo je super,jednoducho od motora aš po posledný šrob všetko je ok.,no už nemám čas,dúfam že to niekomu pomohlo pri rozhodovaní... Peter

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 13 neregistrovaných