Operatívny leasing

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

schalchen1
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 23.09.2014 17:02
Zdieľať na Facebook

Operatívny leasing

Príspevok od používateľa schalchen1 »

Ahojte.planujem si vziať na operatívny leasing nové auto Dáciu Jogger na 48 mesiacov aj zo službami
Oper leasing bude cez spoločnosť UniCredit keďže Dacia leasing alebo oper leasing cez inú spoločnosť nerobí.chcem sa teda spýtať máte niekto skúsenosť s leasingom cez túto spoločnosť.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Firma je to dobrá, aj služby v pohode,
Ale ekonomický zmysel to pre Teba nedáva...
Teda, až Ti na peniazoch nezáleží.
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Ak robíš veľa km tak je operak absolútne predražený, mali sme na firme auto cez operak a je to absolútna blbosť. Auto nieje tvoje a prakticky si to len prenajimas
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Operatívny leasing je najhorší produkt v automobilovej oblasti.
Na druhom mieste je havarijné poistenie, na treťom leasing. Vezmi si radšej úver na to auto a nikto ti nebude kecať do toho, koľko s ním môžeš jazdiť, ako a kde si ho máš poistiť, kde a ako ho budeš servisovať, auto bude TVOJE (a nie leasingovky), budeš platiť menšie navýšenie a na konci leasingu si nebudeš musieť už raz zaplatené auto odkúpiť ešte raz.

Operatívny leasing je taká do neba volajúca hovadina, že sa čudujem, ako to vôbec môže niekto podpísať. Pôžičky od Pohotovosti a podobných zmrdov sú oproti tomu výhodný obchod.

Ak chceš (malú / veľkú) dodávku za rozumný peniaz, s odpočtom DPH, napíš SS. Máme ich ešte tuším 6 na predaj. Nie nové, samozrejme, ale aj za celkom iný peniaz. Za cenu akontácie nového môžeš mať dodávku hneď, a bez splátok. A bez buzerovania......
jasnelka
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa jasnelka »

poznam par ludi co vracali auto po operacnom leasingu a kazdy, uplne kazdy skrabanec leasingovka oznacila ako diel na lakovanie, resp interierovy plast na vymenu, takze vsetci celkom zaplakali. Leasingovka ocakava ze po 48 mesiacoch vratis nove auto.

Ako bolo spomenute vyssie, najlepsie financovanie auta z cudzich penazi je spotrebny uver, resp platba na 1/4tiny ako mala kedysi napriklad KIA akciu. Idealne v kombinacii s poistenim co si vybavis sam, ale to je vacsinou nemozne
db69
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa db69 »

ja mám švagra v CZ.(Mladá Boleslav )každy rok berie auto zo Škodovky na OL,5000cz mesačne , nevie si to vynachváliť. Pred 2 rokmi kupil nový Bayon .po roku ho predal a vratil sa k OL. Každý rok má nové auto.Funguje tak už 10-12 rokov
jasnelka
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa jasnelka »

operativny leasing za 5tis CZK (cca 210E)??? To bude urcite cena bez DPH a bude to auto velkosti VW Polo/P208 s rocnym limitom 10tis km.
db69
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa db69 »

jasnelka napísal: 28.07.2023 13:27 operativny leasing za 5tis CZK (cca 210E)??? To bude urcite cena bez DPH a bude to auto velkosti VW Polo/P208 s rocnym limitom 10tis km.
teraz majú scalu . v septembri zoberú bud scalu alebo za 5500 cz octaviu.predtým mali kodiaka ale cenu neviem.je to s dph kedže nieje podnikatel.keby niekto chcel fakt podrobnosti tak mu to zistim.pre mna su to vyhodené peniaze preto ma to ani nezaujima.len sa mi čudoval že som si kupil nove auto cash
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Zamestnanci Skody maju benefity, toto je pravdepodne jeden z nich. Viem, ze zamestnanci mozu odkupovat auta a maju rozne ine vyhody. V roku 2012 som bol v Chorvatsku, bolo to tesne pred uvedenim Skody Rapid a videl som ich v Chorvatsku desiatky. Vraj Skodovka ich zapozicala na test zamestnancom na vychytanie poslednych much.
db69
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa db69 »

Ricardinho83. Môže byť . ked ma niečo nezaujíma tak sa nepýtam na podrobnosti. Preto neviem dať presnejšie info .(viem len cenu a čas OL) Ale tie škrabance pri vracaní vozidla mi spomínali. Chceli aby si to vrátil ako nové
jasnelka
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa jasnelka »

ok, takze to je cena pre zamestnanca Skody, to by vysvetlovalo. Ale trosku to skresluje, lebo to aj ja mozem napisat ze mam 4x pausal s neobmedzenymi volaniami a 50GB dat za 4E ako zamestnanec jedneho zo slovenskych operatorov. Ale bezny clovek na nieco take nema narok.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

AVIS maxi rent

tiež majú širokú ponuku.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa oco13 »

Tie autá určite poskytuje fauvé blava, pegot trnafský a čo viem tak aj Suzuki a Audi v Hungarii. Ak majú vela nepredaných aut tak sa to dostane aj k dodavatelom, ale až dolu to nespadne, rozpustí sa to v managerskych pozíciach.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
schalchen1
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 23.09.2014 17:02
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa schalchen1 »

a má nietko skúsennosti s hyundai operatívnym leasingom?Bral by som od nich hyunday i30 combi 1.5 DPI tiež na 48 mesiacov aj zo službami.Hladám produkt bez akontácie tak som chcel vediet či nietko má alebo mal už operatívny leasing cez unicredit alebo ešte cez hyunady.Na čo si treba dávat pozor a tak.Hládam väčšie kombíky benzín alebo LPG
miroxx
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 10.06.2009 08:43
Zdieľať na Facebook

Re: Operatívny leasing

Príspevok od používateľa miroxx »

db69 napísal: 28.07.2023 13:39
jasnelka napísal: 28.07.2023 13:27 operativny leasing za 5tis CZK (cca 210E)??? To bude urcite cena bez DPH a bude to auto velkosti VW Polo/P208 s rocnym limitom 10tis km.
teraz majú scalu . v septembri zoberú bud scalu alebo za 5500 cz octaviu.predtým mali kodiaka ale cenu neviem.je to s dph kedže nieje podnikatel.keby niekto chcel fakt podrobnosti tak mu to zistim.pre mna su to vyhodené peniaze preto ma to ani nezaujima.len sa mi čudoval že som si kupil nove auto cash
No aj mne sa zdá že je nejaký divný ... operák je vážne krok do priepasti ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných