citron c4 a srotovne

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

capitan
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 06.11.2008 19:16
Zdieľať na Facebook

citron c4 a srotovne

Príspevok od používateľa capitan »

cawte chlapi prosim Vas kolko vide citroen v takej slusnej vybave po uplatneni srotovneho? velmi ma to zaujima lebo je akysi velky zaujem o to vozidlo dakujem za odpovede
angelll
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.02.2009 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa angelll »

ahoj,som zamestnana v citroene,poradim ti vsak najlepsie,ak zavolas na hociake nase zakaznicke cislo tam ti vsetko vysvetlia a poradia.srotovne 3000 eur sa vztahovalo na nase skladove vozidla,kedze sa vsak uz myslim vypredali,zlava ostala uz len 2000 eur.ak mas teda vazny zaujem,staci len zavolat.vela stastia
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

tak tak zaspal si dobu, žiadne už nie su na celom SK , šrotovné je 2000€ na skladové bola ešte zlava 1000€, vozidlá na objednávku už bdú iba s 2000€ šrotovným a ked sa skončí aj to tak si ho kúpiš za plnú sumu, aj ked si dal svoje zošrotovať...
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

angelll napísal:ahoj,som zamestnana v citroene,poradim ti vsak najlepsie,ak zavolas na hociake nase zakaznicke cislo tam ti vsetko vysvetlia a poradia.srotovne 3000 eur sa vztahovalo na nase skladove vozidla,kedze sa vsak uz myslim vypredali,zlava ostala uz len 2000 eur.ak mas teda vazny zaujem,staci len zavolat.vela stastia
ahoj. prosím ťa ak pracuješ v citroene tak by si mohla tu vysvetliť všetkym čakajucim čo si už objednali C4 a musia čakať.
čo sa stane ak už fond na šrotovné bude vyčerpaný?
predpokladam že si budu musieť zaplatiť celé auto!
ale čo ak už nebudu mať chuť kupiť bez šrotovného?
môžu obiednavku odignorovať? alebo tam mate pisané nieake male písmenka že objednavka je zavezná a pripadne hrozí sankcia?
ja osobne nemam zaujem ale len by ma to tak zaujímalo :d :D :d :D
angelll
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.02.2009 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa angelll »

to neriesi,zial,este nikto,co sa potom stane,cele to srotovne je plne otazok,ktore este nemaju odpoved.

ano,mali sme viacere citroeny so srotovnym 3000 eur,ale kedze sa vsetky skladove zasoby hned vypredali,zostala zlava ,,len" 2000 eur.
Peterson1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 16.12.2008 18:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterson1 »

objednavka so zalohou viaze kupujuceho tak, ze o zalohu pride

srotovne ako take sa tak skoro nevycerpa

ked chcete mat pokoj, tak si franc a talian auta radsej nekupujte ...
capitan
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 06.11.2008 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa capitan »

sorry spatne som sa vyjadril nenapisal som tam ze nemam zaujem o c4 ale zaujimalo by mna kolko to stoji ked ludia cakaju porad poradovniky na to
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

Peterson1 napísal:objednavka so zalohou viaze kupujuceho tak, ze o zalohu pride

.........srotovne ako take sa tak skoro nevycerpa

...
no že nevyčerpá? ved je vyčlenený 30mil€ to je 30tis. aut pri šrot.1000€ alebo 20tis. aut pri 1500€ a čo potom? :4012:
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

angelll napísal:to neriesi,zial,este nikto,co sa potom stane,cele to srotovne je plne otazok,ktore este nemaju odpoved.

.
práve preto to beriem ako velký podvod zo strany predajcov ako je Citroen lebo chudak ludia ak si daju zošrotovať staré a potom zistia že zo šrotovného majú ..... a že na zvyšok ceny si musia zobrať uver tak vdaka :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

a čo tie malé písmenka? pri zaveznej objednavky zo zálohou?
angelll
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.02.2009 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa angelll »

poviem ti len jedno,uplne s tebou suhlasim,aj keby som tak nemala hovorit,alebo pisat.lenze ja to,zial,vobec neovplyvnim,a zostava to len na pozornosti a opatrnosti ludi...
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

sak srotovne bolo vymyslene pre predajcov ne pre ludi >>co ste z kozmu???
a stt este na tom zarobi na DPH potom ze ti ludia budu jazdit aplit benzin >>>>este pre ludi tu nikto nic nikdy neurobil :40bd:
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

angelll napísal:poviem ti len jedno,uplne s tebou suhlasim,aj keby som tak nemala hovorit,alebo pisat.lenze ja to,zial,vobec neovplyvnim,a zostava to len na pozornosti a opatrnosti ludi...
cením si tvoju uprimnosť :42f9:
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných