citroen C5 diagnostika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirozeman
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16.03.2009 20:20
Zdieľať na Facebook

citroen C5 diagnostika

Príspevok od používateľa mirozeman »

Nazdar chlapi,
neviete mi poradit akym kablom napichnut C5 na diagnosticky program LEXIA 3 nainstalovany na laptope.Program ide ale nekomunikuje s autom.Mam klasicky OBDII-USB kabel a snim mi to nejde.Som amater a chcem len nakuknut do mojej C5.
Vsetkym profikom vopred dakujem.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

Zapny zapalovanie do polohy 1 lol lol
mirozeman
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16.03.2009 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirozeman »

Skusal som kluc v polohe 0 aj 1 aj 2 aj nastartovane ale nekomunikuje. Neviem ale myslym ze problem je vtom kabli.
Lexiu mam original ale kabel nie.Ak mi niekto pomoze s tym kablom dam mu LEXIU 3 aj s Workshop a electronic parts catalog 2008.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

Neviem skusal si nejake ine auto napojit ? mozno ze mas problem v aute :3035: :3035: :3035:
mirozeman
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16.03.2009 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirozeman »

Skusil som to aj na druhom citroene ale nejde to. Dozvedel som sa ze na to potrebujem iny kabel.Original PSA XS Evolution (9780.Z5) kabel je dost drahy lebo sa predava aj zo softwareom, ale soft uz mam a preto sa pytam ci nahodou niekto nevie o nejakej lacnejsej verzii alebo o nejakom kabli ktory komunikuje medzi Lexiou a Citroenom.Nieco na tuto temu Multiplexer - PPI - interface alebo cokolvek ine co funguje.Dik....
ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

Lexiu som prave jednu dovazal priamo od vyrobcu. Cena 450EUR -verzia, ktora obsahuje 5 kablov (nie to co sa predava bezne, ale aj na vsetky starsie modely). Mozem doviezt aj verziu len s klasickym OBD2 kablom, lacnejsie. Ak mas aj program Proxia, novsiu verziu ako 40.XXX, mam zaujem... alebo niekto iny. www.autodiagnostika.707.cz, mail: autodiagnostika(at)centrum.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných