citroen c5 2,0HDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

omacka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.09.2007 18:19
Zdieľať na Facebook

citroen c5 2,0HDI

Príspevok od používateľa omacka »

vie mi niekto poradiť?idem kupiť c5 2,0HDI r.v.01/12.sú to dobre auta?
JHScar
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.02.2008 15:01
Zdieľať na Facebook

citroen hdi

Príspevok od používateľa JHScar »

su to pekne a luxusne auta mal som ho tiez a 3krat som kupoval nove cerpadlo 12500skk to neni mozne ako na tom odchadzaju cerpadla teraz mam p406 2.0HDi 1999najazdil som 50000km a som spokojny ako keby to bol iny motor a tiez je to HDI teraz ju chcem predat a mam zaujem o peugeot 4072.0HDi o citroene uz ani pocut a robia to francuzi ako aj peugeoti a kamarat ma citroen xantia HDi a tiez ma taky problem s tym autom a nemoze ho predat pod cenu
lotus
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 16.01.2005 02:26
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lotus »

...momentálne vlastním C5 2,0HDi s automatom vo výbave Exclusive (čiže plná palba)... Je vyrobená v 5/2004, dnešným dňom som prekročil 109 000 km (originál vyplnená servisná knižka so všetkými záznamami) a môžem povedať, že spoľahlivejšie a komfortnejšie auto som ešte nemal a to mi ich prešli rukami desiatky. Podvozok je jedným slovom úžasný aj keď výtlky a väčšie nerovnosti sa mu moc nepáčia. 110 koní autu stačí aj pri plnom zaťažení, dynamika nie je v žiadnej situácii obmedzená. Jedným dychom však treba dodať, že 110 koní spred 4 rokov je na dnešné pomery už trochu málo. Ako pri každom inom aute aj tu platí pravidlo - aký pán, taký krám. Ak je o auto postarané, odvďačí sa spoľahlivosťou. Zatiaľ som menil len olej + filtre a k tomu stabilizačné tyčky, ktoré na našich cestách vydržia max. 60 000 km.
4006
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 13.08.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 4006 »

hydraolika sa nekazy to je hlupost určite drakšie vynde výmena tlmičov pri našich cestách je to najlepšie auto okrem teréniakov
valjent
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 04.01.2007 17:32
Zdieľať na Facebook

Re: citroen c5 2,0HDI

Príspevok od používateľa valjent »

omacka napísal:vie mi niekto poradiť?idem kupiť c5 2,0HDI r.v.01/12.sú to dobre auta?
No skus si preštudovať najprv toto forum http://www.citroeny.cz/forum/viewforum.php?f=9
a tam najdeš odpovede na vsetky Tvoje otázky,ktoré sú od ozajstných fajnšmekrov a nie typu moj známy a moj sused....alebo ešte mrkni sem http://www.c5club.cz
omacka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.09.2007 18:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa omacka »

Ďaujem za rady.Nakoniec som sa rozhodol že si ho kúpim.Postupne dám vedieť či to bola dobrá kúpa... 8)
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných