Chrysler Grand Voyager V. 2.8crdi- neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

titino1000
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.11.2023 10:33
Zdieľať na Facebook

Chrysler Grand Voyager V. 2.8crdi- neštartuje

Príspevok od používateľa titino1000 »

Zdravím, nejakú radu, ako prišlo chladnejšie počasie, voyager začal štartovať horšie a dlhšie, keď naštartovalo, potom už počas dňa v pohode, teraz už nenaštartuje vôbec, baterka nová, točí dobre, podávacie čerpadlo sa mi zdá, že má taký divný zvuk, ako keby len tak bzučalo, keď otočím kľúčom, zapne ho ale ide dosť dlho, potom vypne, z výfuku nejde ani žiadny dym, palivový filter vymenený, ten keď som vymenil a potom išiel štartovať, tak čerpadielko malo taký normálny zvuk, hneď na ťahalo naftu a vyplo a naštartoval som hneď, ale potom už problémy, žhaviče v poriadku,
Naposledy upravil/-a titino1000 v 13.11.2023 20:51, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler Grand Voyager V - neštartuje

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dôležité info chýba...km ? Zrejme ide už o 2.8 CRD.Ten oproti 2,5 čo je ten istý motor pribral podstatne elektroniky v menežmente motora.Chce to len diagnostiku na odrazenie.Štart treba z dávkou opatrnosti urobiť na sprej,nech aspoň do dielne ide po svojich.
titino1000
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.11.2023 10:33
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler Grand Voyager V - neštartuje

Príspevok od používateľa titino1000 »

Je to rok 2009, 2,8 crdi, 330000km, ešte pred týmto problémom so štartom za jazdy prestal reagovať plynový pedál zhruba od polovice a zasvieti motor, auto úplne stratilo ťah, odstavil som a znovu naštartoval, potom už znovu išlo normálne, išiel som hneď mechanikovi a diagnostika ukázala chybu PO 299 znížené plnenie turbodúchadla, mechanik to opravil, bol kľud a teraz to horšie ranné chladné štartovanie, dnes už nenaštartoval vôbec
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných