Crysler Voyager 2.8 CRD 2006

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Modrovsky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 03.09.2009 18:29
Zdieľať na Facebook

Crysler Voyager 2.8 CRD 2006

Príspevok od používateľa Modrovsky »

Zdravim vsetkych, mam taky problem nemozem ani za svet nastartovat jak je teraz zima toci,toci a nic skusal som to aj cez kable a nic sem tam ako keby uz chce chytit a zdochne. aj ked bolo teplejsie tak mi to chyti ale len ked pridam plyn,bez pridania plynu to zdochyna. Niekto my hovori ze to je podavacie cerpadlo v nadrzi,niekto ze to su trysky alebo zhavenie atd...,uz som stoho chory vsetko je po vymene olej,filtre aj v prevodovke.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Troska prsknut eteru :-\ lol
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zamrzla Ti nafta. Daj to tepla a vymen filtre, nalej aditivum,potom natankuj KVALITNU NAFTU, nie od suhajka v hornejdolnej v druzstevnej mastali zosuda.
Modrovsky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 03.09.2009 18:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Modrovsky »

Ked som bol pred nedavnom na lyzovacke tam my nafta nezamrzla a bolo tam -14 a na kazde tankovanie davam aditiva poctivo a viac nez pisu na 20l jedna odmerka ja davam 2-3 a pisal som ze mi to robi aj ked je vonku + ze bez pridania plynu nenastartujem.A tankujem shell
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Parafin v nafte je sviňa, nerozoberaj, nezatracuj, na BETON stuhnutá nafta, daj do tepla a ráno točíš :4012:
Modrovsky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 03.09.2009 18:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Modrovsky »

Dnes sa mi to podarilo nastartovat,tak naftou to nebolo na 100% bude to nieco ine,ale keby som vedel ze co.
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Mal podobný problém (v zime, aj v lete), takisto som naštartoval len so stlačeným plynovým pedálom. Ak vylúčime zamrznutú naftu, tak to môže byť tlakový ventil na rampe a k tomu nejaká chybná tryska. Ja som mal túto kombináciu. Odvtedy problém ustal.
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Pár rokov naspäť mi podobný problém spôsoboval snímač polohy kľuky, no vtedy som nemôhol najprv naštartovať za tepla, postupom času to skapíňalo za jazdy a napokon som nenaštartoval vôbec. To som tu rozpisoval v inej téme.
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Inakšie, nemusíš zakladať nové téma, lebo takých je tu dosť. Potom chce niekto poradiť a nájde tu bordel.
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Inakšie, nemusíš písať každú vetu do nového príspevku. Potom chce niekto poradiť a nájde tu bordel.
Modrovsky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 03.09.2009 18:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Modrovsky »

diky pani za nazory, bol som na pc a ukazalo jednu trysku ma zle tlaky tak ma caka repas.
Modrovsky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 03.09.2009 18:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Modrovsky »

No dal som zrepasovat trysky vsetko sa precistilo a stale to blbo startuje proste bez pridania plynu to nenastartuje, ako kedy sa mu chce ked otocim klucom chyti hnet skape stale mam otoceny kluc a potom nastartuje. Neviem ako to lepsie popisat. ato bolo aj na diagnostike a ziadne kody proste nic. Moze to robit to cidlo polohy klukoveho hriadela?
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Môže. A ani nestojí veľa, keď ho vymeníš - nič nepokazíš. Myslím, že v garáži by som mal mať aj funkčný. Kde bývaš? Napíš do správy.
Modrovsky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 03.09.2009 18:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Modrovsky »

a kde najdem ten senzor polohy klukoveho hriadela
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Snímač uvidíš aj zhora, no prístup k nemu je zospodu, za pravou nápravou na bloku motora. Je prišroubovaný jednou skrutkou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný