Chrysler Voyager - strata stitku karoserie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Chrysler Voyager - strata stitku karoserie

Príspevok od používateľa fransi »

zdravym panov,asi pred mesiacom som zbadal ze na moyom chryslery voyager rv.98 chyba jeden z 2 stitkov.predtym tam bol a podla mna tie dva tenke nity boly tak zaoksidovane ze nakoniec sa pretrhly a stitok niekde cestou odletel. udajne ked poziadam firmu chrysler na slovensku tak mozem vyziadat dulpykat...ma stym niekto skusenosti prosim? problem je vtom ze auto som kupil s korodovanym vinko,spravyl som origynalytu a dostal som z blavy nove vinko ktore mi maju jaserom vypalyt v banskej bystricy a opetovne spravia aj novu originalitu a auto mozem prepisat,lenze teraz ked som stradil jeden z dvoch stitkov mozno neprejde originalytou....moze mi prosim niekto poradit kde je na slovensku chrysler szervis kde bi som poziadal o duplykat vinka? dakujem za reakcie
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Moja ucitelka slovenciny sa prave obratila v hrobe. Niekolkokrat.

Ak poznas napr. google, tak je vyhladanie Chrysler servisu otazka 3 sekund. Ak nie, tu mas link: www.google.sk
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Trnaváci tak tvrdo rozprávajú.....S tým nič nenarobíme.
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

misko dakujem ti za ochotu,pochadzam z francuska a zijem tu len necele 4 roky...ak budes vediet pisat neaky svetovy jazyk 100 percentne tak ma mozes krityzovat...v googli som nenasiel kde je hlavne sidlo pre chrysler na slovensku a ak nie si ochotny poradit tak sa radsej neozvy a ak mas nadalej problem tak mi daj svoje cislo dohodneme stretko a tam ti trosku lepsie vysvetlym slovensku gramatiku
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

fransi - nemusis ist do "hlavneho sidla" spolocnosti (to je podla vsetkeho v Budapesti), staci najblizsi oficialny dealer/servis Fiatu, ako pise Laki.

Btw. neviem ako vo Fiate ale priprav sa ze zapytaju velky peniaz za ten nezmysel. Ja som to riesil na forde (a to nie je ani ziadny kovovy stitok, len obycajna strieborna nalepka) a s usmevom na tvari vypytali 100€...
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

ak mas nadalej problem tak mi daj svoje cislo dohodneme stretko a tam ti trosku lepsie vysvetlym slovensku gramatiku

- myslíš ručne stručne? Nie si náhodou Francús čo prišiel spoza Stredozemného mora? Tam majú také zvláštne moresy. Minule som brúsil mačetu a žena sa pýtala načo... ja že džihádisti sú za dverami... a oni sú už tu a jazdia na amerikách....
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Chyba Sloveniek, ze si takychto pustia do postele a ziju s nimi. Ked som bol na vyske, tak boli intraky plne podobnych frajerikov zo zahranicia, robili bordel a nikto im nic nemohol. Ale "yes, slovensko very beautiful women". :d :D
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No a sme doma nieje Trnavák....Ale ak by si na začiatok napísal Sorry za gramatiku nie som Slovák tak by sme to viac neriešili... :3020: Vieš ono sa to tak zvykne napísať aby bolo každému dopredu jasné vo co gou.
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

co furt s tymi trnavakmi lol
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Raz to patrí Fiatu predtým to mal Daimler-Chrysler a teda MB. Človek nevie na čom je a aké má vlastne auto. Daewoo zamaskovaný Opel a je to zrazu Chevrolet...Celý svet je hore nohami. :zg282:
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

dakujem za reakcie....skusim tak zajst do najblizsieho fiat szervisu a poinformujem sa co so stym da spravyt..ste nahnevany ked pride par emigrantov hlavne ze pol slovenska je za hranicami...kvam nemoze prist nikto ale vy mozte vsade a vonku sa idete pozabijat medzi sebou....taka je slovenska mentalita
mayhem
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 23.06.2013 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayhem »

Lenze pol Slovenska za tymi hranicami pracuje a vytvara hodnoty, a nevkrada sa do kamionov, netabori v parkoch a nezneuziva socialny system. Ostatne, ak sa ti tu nepaci, nic ti nebrani ist naspat do Bejrutu.
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

ale paci sa mi tu...je tu strasne vela zien ktore su natolko primityvne ze ked sa ukazes dobre obleceny s farom tak ma za par minut hlavu pod volantom...co ale unas nehrozi a je jedno co mas materialne ...na slovensku je dobre lebo ked mas lowe mozes vsetko...som na socialke a s 1200 eur tu v pohode vyzijem...dakujem za reakcie ...ozvem sa co som vybavyl v tom fiate....
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

fransi ale to by chcelo aspon Avdi A6 (tie modely od 2005 vyssie), nie 20 rocneho hrdzaveho Chryslera.
K vyske socialky gratulujem, tak to ma byt, a to este ked zistis, ze podobnym ako ty stavaju zadarmo nove byty, tak nepochopis :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní