Chrysler Voyager 2,5 TD 1997

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Mp3...hned prvy zadavatelov prispevok ktory neupravoval bol v zneni ze olej "nezhltlo"
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

a co je vlastne s tym? nestartuje ani po roztiahnuti? rypal sa tam niekto v elektrike?
CAMLS
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 23.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Re: Chrysler Voyager 2,5 TD 1997

Príspevok od používateľa CAMLS »

ludo555 napísal:Zdravím všetkých,

potrebujem poradiť ohľadne môjho Voyagera, čo mi vydýchol včera a mám pocit, že asi naposledy.
Auto išlo normálne po ceste a z ničoho nič bez akéhokoľvek rachotu vyleteli otáčky na maximum pričom sa z auta strašne dymilo a nevedel som ho ani vypnúť kľúčom. Po zastavení mi nešli vypnúť ani svetlá hoci vypínač bol vypnutý. Štartér síce točí ale tvári sa to ako keby končila batéria a už nejde naštartovať, únik oleja bol na úrovni pár kvapiek. Nemá niekto nejakú radu, alebo skúsenosť s takouto vadou?

Ďakujem
daj to pozriet mechanikovy aby si zistil ake skody nastali, ci treba novy motor alebo nie, co vsetko sa poskodilo...lebo nie vzdy nutne motor odide...

mne sa to stalo tiez ale turbo sa pred tym uz zacalo ozivat(cudujem sa ze ty si uz predtym nic nepocul) ale bohuzial mi mechanik poradil, ze stym este dojdem domov bez problemov cca 150km... a ani som nezaradil rychlost, proste samo to zduslo za chvilu, odtiahol domov a predal...prisli po to auto nastartovali ho a odisli :) ale cestou to zacalo zase dymit(nechapem naco to riskovali ist stym) , tak to radsej vypli a uz tahali....potom opravili a predali...
LEGEND 295konikov 4x4 aktivny zadny diferak + LPG BRC + privstrek benzinu, olej 5W-50/0W-40
340 000km

LEGEND 295k 4x4 aktivny zadny diferak + LPG BRC + privstrek benzinu, olej 0W-40
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ja by som take auto uz neopravoval.nema to ziadnu hodnotu.kedysi davno mal sused ford scorpio 2.5td a to bol taky isty zmatok 4 hlavy a malo to len jedno tesnenie.cize ak sa nieco stalo tak ci tak vsetky hlavy valcov dole.a motor to bol taky ze stacilo tomu raz nalozit a vydychol ako koleso na bicykli.to auto viac stalo v servise ako pred panelakom.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

Podla tvojich vyjadreni to nemusi byt uplne kaput. Je to stary typ motora, diagnostika v servise nebude katastrofalna, aj hlavy sa daju zrovnat, tesnenie a skrutky nie su drahe, turbo sa da repasovat a pod. Ako uz niekto spomenul, stoji za uvahu vymena celeho motora - v zapadnej Europe bolo tychto vozov dost a dost sa aj zodralo a zhrdzavelo - ale to je kupa macky vo vreci.Ak sa to rychlo vyplo a vela oleja to nezhltlo, tak hlava nemusela prasknut. Mozno budes mat stastie. :300f:
ludo555
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 11.03.2009 15:36
Zdieľať na Facebook

Mechanik

Príspevok od používateľa ludo555 »

Zdravím všetkých,

potreboval by som poradiť nejakého dobrého automechanika na ten môj Voyager a to v Bratislave a do 50-70 km od.

Ďakujem

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní