Chrysler Voyager - tazne zariadenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Chrysler Voyager - tazne zariadenie

Príspevok od používateľa fransi »

zdravym pani...mam kupeny voyager dovezeny z rakuska je to rv. 99 a 3.8 4WD v rakuskom technicaku je udana vaha tazneho privesu max 700 brzdeny a 450 nebrzdeny a na gulu 35kg..otazka je ci je mozne niakym sposobom upravyt tu vahu,pretoze som to auto kupil na tahanie karavanu s celkovou hmotnostou 1300Kg..auto je este neprihlasene a bez tazneho,mozem tam dat namontovat tazne zhruba na 1600Kg a zapisu mi ho? ma stym niekdo skusenosti..vydim na dialnici vela voyagerov a tahaju za sebou autoprepravnuk....
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

a je moznost to neak zmenit na obvodnom urade este predtym nez to bude mat sloveske SPZ? alebo ake je riesenie? dik
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

nechapem potom ako ma niekto na tom istom modeli nacisane 1600kg a dokonca som pisal z jednym co snim taha autoprepravnik a ma 2500kg...je proste nemozne aby tak velke a stabilne auto nemohlo mat minimum 1500na taznom vsak felicie a ene male auta maju viac ako ja..
davos
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 18.06.2007 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davos »

je to prinajmenšom divné - brzdený príves max. 700 kg ???
pri takomto aute
predpokladám nejaký omyl,preklep zapísaný v TP nie je tam náhodou brzdený 1700 kg ?
prepočítaj si ostatné udávane hmotnosti či súhlasia
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

mam napisane nebrzdeny 450Kg...brzdeny 700Kg a zataz gule tazneho 35Kg...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

namontuj si tazne s ineho voyageru ak nemas viem kto ma musi tam byt stitok das na originalitu stitok odfoteny dolozis na ob urade a basta fidli.zapise ti tazne s tym stitkom a hotoovo.ked to budes montovat daj tam take sroby jak maju byt niie co najdes v garazi pre tvoju aj druhych bezpecnost.oki?nic zlozite myslim.
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

dik za reakciu..skusim to tak spravyt a dufat ze to zapisu... :300f: nebudem stym tahat ziadne taske voziky..mam len karavan s celkovou 1100Kg a bol bi som velmi nestastny keby som ho nagalej musel tahat mojom fordom galaxy 66KW..
fransi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.04.2011 20:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fransi »

dakujem ste zlaty ze ste ma upozornily hlavne ze sa to da citat neako a ci je tam tvrde alebo mekke i tak sa to citat da...v skole som nepatryl medzi tych najlepsich ale nabuduce sa budem snazit ked vam to vadi...
atinova1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa atinova1 »

Čau dnes som to zisťoval na obvodnom úrade však sme si volali ale pre informáciu ostatných ak výrobca s chváli pre daný typ auta 1600kg tak to bez problémov zapíšu aj keď máš Rakúskom TP menej len si to treba vyžiadať od výrobcu dokonca mi hovorili o výnimkách daných od výrobcu a kľudne ti schvália aj 2500kg to bude aj v Sk TP zapísané medzi výnimkami ako maximálna váha.Ako súvisí pravopis s témou ? neviem na čo to riešiš keď nevieš poradiť tak ani nepíš.!
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

martin suhlasim ticho s tebou a lakino ja ked na aute zarobim liter za 10 dni som spokojny a ty si napis i alebo y ake chces je mi to jedno,ja to riesim jak som pisal a nemam s tym problem bracho.nic v zlom ale dnes som vysmiaty takzéééééééééééééééééééé.....keby neboli horsie dni.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

fantasi si od nr?urobim ti to?byvas v mani pri nr?
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

tak nic idem off
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní