Chrysler 300C 3.5 v6 - Skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

borsicko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.05.2010 11:27
Zdieľať na Facebook

Chrysler 300C 3.5 v6 - Skúsenosti

Príspevok od používateľa borsicko »

Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s chryslerom 300c. ... chcem kupit 3,5i V6 DUB edition
spotreba, jazdne vlastnosti atd.

Dakujem Vam pekne
rimuald
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 01.07.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rimuald »

Slovami mojho sefa, majitela 300. To auto je zly vtip.
delong
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delong »

A ak je to automat tak ti ho zaručene opravia v železiarniach Podbrezová :4090:
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

no poznam cloveka co ma dodge magnum co je vlastne odroda 300c a hovori ze dodge je o nieco spolahlivejsi ako chrysler. ale spotreba je u neho v priemer (asi vacsina mesto) 13l.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
2fycke2
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 30.01.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 2fycke2 »

Moj kamarat ma 300C sedan s tymto motorom a automat. Je pravda ze ho ma len cca 2 mesiace, takze zatial ziadna zavada. Z jeho strany spokojnost. Spotreba v meste cca 15L, sem tam kick-down, ked ide okolo holiek. :D ( Presov )
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

On je teplý a zdrhá pred nimi alebo čo ho vedie k tomuto zdravým rozumom nepochopiteľnému počínaniu? :41c2:
2fycke2
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 30.01.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 2fycke2 »

:D :D :D Nie,nie. Vies. Chce zafrajerovat. :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:40bd: :40bd:

to bolo velmi dobre... :d :D

no, a k veci len tolko..mam znameho (aj ked ho nemam rad ), ktory vlastnil toto auto presne v tejto motorizacii asi dva roky, a smial sa vsetkym audi, a vw, a MB a BMW..

vraj ked chces byt vynimocny, kup si ameriku,a vo vybave a poseres sa..

raz som sa v tom viezol, a fakt som sa posral...skoro...smiechom..po roku mu vzrgalo snad vsetko, co ma len napadlo skusit potlacit..a jeho slova boli: to nic, to viem, len nemam cas tam skocit, nech to dotiahnu, menili mi ziarovku, menili mi motorcek, menili mi tlacitko..

proste, podla toho co vravel, ma vymeneny cely interier, a nic mu neurobili poriadne, a preto to vrzoce..

az potom som pochopil, preco nikedy nepocuje telefon..hudba mu tam hucala ako na diskoteke...

no, a potom som padol smiechom, ked som nasiel auto na bazare, a panko ho menil a doplacal si na A6...

a slova:nechcem provokovat pospolity lud krasnym autom, tak si kupujem obycajne auto...S -Line... :40bd: :40bd:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

martin, neviem, kde si nabral tento pocit, ale pisal som to len v kontexte tom, ze clovek, ktory odsudzoval koncernove auta, a chcel vynimocne, sa nakoniec rozhodol pre to, co tak odsudzoval..

u mna koncernove auta maju po skusenostiach s nimi dost nastrbenu povest popravde..

lenze naozaj je to aj o tom, kto mal auto pred Tebou a ako sa on staral..

lenze napriklad stlpik riadenia volantu a jeho funkcnost neovplyvni predosly majitel..co sa stalo mne napriklad, a musel som menit cely a cena bola vyse 1000 eur..a takych pikosiek bolo viac..

cize momentalne mam nejake tie fabky a ochtafky, ale osobne jazdim na MB, alebo na smartoch...

cize nejake zatazenie, no neviem.... :d :D

akurat tazko na srdci...z tolkych penazi, co ma vw group stalo... :b:
2fycke2
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 30.01.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 2fycke2 »

Ako , kazde auto, kazda automobilka ma svoje pre a proti. A zase viac ludi viac chuti. Ja som na ameriky, ale ten Chrysler nic moc. To fakt. To uz nieje amerika. Jedine co v tom aute mal dobre, tak ten 3.5 V6 + automat. To sa mi natom najviac pacilo. Nie ako tie klepotajuce,dymiace hrkalky TD, TDi a pod sracky hospodarskeho smeru. A este, tak poviem, ze ja za tie peniaze, co on to kupil. Za tie lofky mam o dost lepsie auto. :) Ale tu zase plati, viac ludi viac nazorov.
iv@n
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 29.01.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iv@n »

mal som ho v tejto motorizácii pár týždňov v kanade, bolo to fajn jazdenie, tam to úplne zapadlo do toho dedkovského štýlu jazdenia, na dialnici 110kmh, v meste a na okreskách všade pohodička, potom mi vyšla aj spotreba do 9l s čím som ani nerátal. pohodlné vozeníčko, interiér niečo medzi favoritom a feliciou, kufor ako hovado, ten motor je radosť počúvať.
kerammarek
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.06.2011 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kerammarek »

Presne take 300c 3,5l v6 LX v plnej mám a som nadmieru spokojný.To zeby nieco vrzgalo to je blbosť auto ide krasne tichucko, motor 3,5 v6 na výbornu je pravda ze sa da jazdit na 8,5 -9l ale ta jazda na takej spotrebe je nuda. Rád pritlačim pedal na podlahu aby som sa z neho vytešil moja priemerna spotreba je cca 12,5 -13l no ale ked sa snim hrám tak aj 17-18l. To auto by som určite nemenil za ziadne BMW ,MB a VW ako tu bolo povedane 100ludi 100chuti. Jedine začo by som ho mozno vymenil :D je dodge charger
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní