HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

AR156
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 22.06.2010 20:32
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa AR156 »

kirke25 napísal: 20.10.2022 06:46 To AR156:

CBR600 je presne to čo chce - vydojený SS..😂😂😂😂😂

Ako som pisal vyššie, každý sa chvíľku povozi a chce skúsiť niečo iné.

Ale AR156 sa chytil príležitosti a predáva mi svoj cukricek🛵😜
Takých ľudí,ako si ty je žiaľ väčšina :41c2: .Miešať sa do debaty, zosmiešnovať, urážať, vyvyšovať sa nad človekom,ktorého ani nepoznáš.Takýto ľudia tvoria dnešný svet, ani sa nečudujem, že je takáto doba. Ty niesi ten, ktorý určuje, čo chce zadavateľ temy chce, alebo nechce :3020: .Vydojený SS ? Moto,ktorá ma 31 000 km je vydojená? Prvý majitel ju kúpil ako novú a mal ju 7 rokov.Staral sa o moto ukážkovo a seriózne.Dodnes mám na neho kontakt, či už telefonicky, alebo mailovy, kedže som šiel pre nu osobne,viem aj kde býva.Kupnu zmluvu mám dodnes aj s komplet servisnou historiou.Ja som ju kúpil od neho a vlastním ju 8 rokov.A motorku mám preto, lebo som chcel, ale mám aj iné priority,ktorým sa venujem a žial,alebo naštasie(sú aj ovela lepšie a príjemnejšie veci ako je moto) som nemal čas.....a áno som plnohodnotný motorkár jazdím na moto od 9 rokov...a mal som ich asi 7 niektore pol rok niektoré 3.Tuto som si kúpil na dlhšie,ale prišli zaujimavejšie veci a na moto nebolo tolko času aby na nom pribudali km.Pre mna je sezona na moto od juna do septembra a ak nemám na moto čas,tak žiadne km nepribudajú.Takže svoje "postrehy" ku mne si nechávaj pre seba :4012:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa oco13 »

AR156 : zrejme si nepostrehol, že kirke je virtualna postavička rovnako ako fully a mnoho iných. Je tu na to aby vyvolávala reakcie a diskusiu a teda naháňala kliky (eurá) majitelom fora. Či ho stvorili oni alebo niekto tretí to už neviem. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

Kto plati za kliky eura?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa oco13 »

Ten kto zadáva reklamu. :bye:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

A kde je na fore ta reklama?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa oco13 »

Tu nejde o forum, ale o modrú stránku, ak niekto príde na forum, je velká šanca, že pozrie aj inzeráty. Viac ludí na fore (akýchkolvek) = viac ludí v obchode (virtualnom) Ešte si nepočul nič o tom, že aj zlá reklama je lepšia ako zabudnutie??? A tzv. podprahová reklama, ludia toto všetko študujú dlho na VŚ - a ja to viem pomenovať celkom krátko - ako nás všetkých oebať.
Hneď mi sem skočil ďalší dôkaz o virtualnych postavičkách https://forum.autobazar.eu/viewtopic.ph ... 2#p1011862
pretože, toto sa normalny človek čo má dokáže zapnúť pc, nemôže opýtať- tzv. ješte vetší blbec než sme mysleli.
A ak ano , tak to len potvrdzuje moje tvrdenie že súčasní ludia sú sprostí jak ďaleko dovidia, a ešte aj kúsok za roh.
Naposledy upravil/-a oco13 v 01.11.2022 21:19, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa martincichy »

Portal nie je len forum.
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

Aha. Cize ten co si sem da inzerat za pevnu cenu, tak ten plati za kliky. Ok. Je to logicke.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa autolaik »

ivko1 napísal: 24.10.2022 17:46 Nevidím to nikde o akom 4 valci si hovoril, ale tak mu z vlastnej skúsenosti napíš, tvoj dojem z V2 vs R4, Deauville je tiež len V2 ako Guzzina o ktorej si hovoril
Ja mám skúsenosť R4, V2 a V4, jednovalce nepočítam. Brat má teraz doma starú KLE500 čo je R2, ale na tom som sa neviezol.
Za mna bude platiť, čím menej treba motor vytáčať tým lepšie, čokolvek R4 má krútiaci moment podstatne vyššie.
Mna by oslovil práve ten Gladius od Suzuki, max. výkon pri 8400rpm, max. krútiaci moment pri 64000rpm
pisal som aj o honde 1200 crosstourer ,to je stvorvalec do V ,mam aj tu tak viem porovnat spravanie sa motora voci deauvillke veckovom dvojvalci. Radovy stvorvalec (bandit 1200) vlastni kamarat,par krat som sa na tom povozil a to je uplne ina pesnicka...

oco a klikacie platenie.... myslim ze si to mylis s navstevnostou,tam je moznost pytat si viac za reklamu, inak povedane,cim vacsia navstevnost stranky a tam je aj forum,tym vacsia moznost pytat si viac za umiestnenie reklamneho banera
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa oco13 »

Reklamu si tu platia dovozcovia a autobazare alebo aj pepsi cola - počet klikov je to isté čo volakedy počet predaných novín - čítanosť. Hovorí to niečo o popularite stranky. To že sa tu platí za inzeráty je dôkaz chudoby slovenska - reklama vynáša málo, alebo pažravosti majitelov. Chcú zarábať stále viac.
Autolaik ma predbehol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa oco13 »

AD: virtualne postavičky
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 01 Jan 1970 01:00
Kontakt:
SS
Zdieľať na Facebook
Re: Tlmiče Octavia 1
Neprečítaný príspevok od používateľa eerik 001 » 01 Nov 2022 23:02

Ok, stačí a ďakujem.
Ak to nie je virtualna postavička tak je to majitel stroja času. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa oco13 »

Napadlo ma to preto že IQ otázky smeruje k jasnej provokácii, rovnako ako u virtualnych postavičiek. Už moj 5 ročný vnuk vie že naftové autíčko je "ťažké na predok"
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bestauticko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 24.04.2008 22:59
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa bestauticko »

Riešil som presne túto dilemu, ako máš ty, dosť mi pomohlo trochu posurfovať po starších Sršňových testoch na YTB , prípadne skús počítať aj tento článok https://www.garaz.cz/clanek/pet-univerz ... czT_0ICFiU

Veľa šťastia s výberom
mirka777
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.11.2023 16:50
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: HONDA CB500F - vhodná moto pre zaciatocnika ?

Príspevok od používateľa mirka777 »

Na začiatok je to mašina v pohode, ale samozrejme ti to bude urcite este v tej sezone malo. Urcite vyskusaj rozdiel medzi V2 a V4. Inak ohladom radenia kazdy preferuje ine veci a co sadne tebe nemusi jemu. Urcite pred kupov vyskusat par masin

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných