Ktm sxf 350

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

deisi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.04.2010 15:35
Zdieľať na Facebook

Ktm sxf 350

Príspevok od používateľa deisi »

Ahojte vedel by mi niekto poradiť prosím ohľadom ktm.sxf 350 2011 .. začalo mi robiť poroblem keď stlacim spojku a idem sa rozbehnúť mi zdochne ... A keď na neutrali pridám ide zdochnut tiež do teraz bolo všetko v poho .. začalo to až teraz .. štarty za studena a za tepla má super chytá pekne .. ďakujem za rady chcem vedieť kde hľadať chybu alebo či nemá niekto skúsenosti
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Ktm sxf 350

Príspevok od používateľa martincichy »

Do otaciek nejde ani trochu? Dusi ju? Alebo zdochne hned? Skus opisat presnejsie, co sa deje.

Injektor si cistil? Poruca sa casto aj cerpadlo.

A hlavne, tankuj E5 a nie E10.
enduro16
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.12.2004 10:45
Zdieľať na Facebook

Re: Ktm sxf 350

Príspevok od používateľa enduro16 »

2011 je uz tusim striekacka?
časte problemy....
-vstrek -daj do ultrazvuku alebo mi napíš zavolaj
- sitko v nádrži zanesene - vycisti., filter palivový- vymen, sitko v hadičkách - vycisti.
- sviecka- skus druhu- mohlo by to ist :) :cau:
suchosp
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 09.11.2015 11:56
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Ktm sxf 350

Príspevok od používateľa suchosp »

deisi napísal: 24.04.2022 21:50 Ahojte vedel by mi niekto poradiť prosím ohľadom ktm.sxf 350 2011 .. začalo mi robiť poroblem keď stlacim spojku a idem sa rozbehnúť mi zdochne ... A keď na neutrali pridám ide zdochnut tiež do teraz bolo všetko v poho .. začalo to až teraz .. štarty za studena a za tepla má super chytá pekne .. ďakujem za rady chcem vedieť kde hľadať chybu alebo či nemá niekto skúsenosti
Ahoj,

co si myslím, tak problém by mohl být ve spojce: je plně uvolněná a řádně pracuje? Zkontroluj, zda je spojkový kabel správně napnutý a nezaseklý. Pokud je spojka opotřebená nebo poškozená, může to způsobovat problémy s rozjezdem.

Palivový systém: zkontroluj palivovou nádrž a palivovou linku, zda nejsou žádné zablokované nebo ucpané trubky. Také zkontroluj, zda je čistý palivový filtr. Případně může být potřeba vyčistit karburátor nebo provést nastavení palivové směsi.

Elektrický systém: Zkontroluj stav zapalovací svíčky, zda je čistá a správně nastavená. Může být také užitečné zkontrolovat stav baterie a připojení elektrických kabelů.

Snad se povede opravit! :42f9:
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných