Honda PCX 125 , 2014

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maxon
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.03.2017 19:18
Zdieľať na Facebook

Honda PCX 125 , 2014

Príspevok od používateľa maxon »

caute borci potreboval by som mensiu radu, mam tento skuter a v poslednej dobe mi akosi nechce zapnut start stop aj ked je uz motor urcite zahriaty nevuete kde by mohol byt problem ? poistky som pozrel vsetky su v poriadku, baterka je nabita naplno a neviem co by mohol byt problem, ALE ked som sa pozeral na kabliky vpredu nad kolesom vsimol som si jeden nezapojeny kablik ktory neviem od coho je a preco je vypojeny, moze to mat nejaky volyv na ten start stop alebo na nieco ine ?

tu je foto kablika (to biele v strede fotky)
http://i67.tinypic.com/dyuiwx.jpg
miroxx
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 10.06.2009 08:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroxx »

môj názor na štart-stop system ... blbosť na kvadrát u auta .. nieto ešte u motorky :3020:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

daj si zmerat bateriu ak ma pokles prudu start-stop neaktivuje
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Fotka a kablik sa mi teraz neda zobrazit, ale podla mna to robi mechanicky spinac ktory vyhodnocuje ci niekto sedi na sedacke.
Mal som PCX 2011, tam to bolo na prednej hrane sedacky, viditelne po jej odklopeni. Ked som sedel trochu viac vzadu, tak tiez start/stop nie vzdy zafungoval.
Ci to ma 2014 na tom istom mieste neviem.

Start/stop je blbost vsade, nastastie sa to da normalnym mechanickym prepinacom na riaditkach na vecnost vypnut.
Ale na dalsie stastie, PCX to ma riesene trochu inak ako klasickym starterom.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
maxon
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.03.2017 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maxon »

kablik som nakoniec zistil od coho je, rozobral som predok a bola odpojena zastrcka v kastliku vpredu no to start stop stale neviem, henten snimac v sedacke by vraj uz 2014tka nemala mat ale neviem co je na tom pravdy lebo ja som tam nic take na sedacke nevidel
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní