Cena GO motora

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uwa421949068188
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 01.02.2017 06:57
Zdieľať na Facebook

Cena GO motora

Príspevok od používateľa uwa421949068188 »

Zdravim vás... chystam sa kupit si jednu z motoriek Suzuki RMZ450 alebo Yamaha YZF450( priklaniam sa skor k Yamahe) rocnik medzi 05-2010 a zaujimam sa co by stala taka GO motora v pripade ze by na to prislo.. kedze pocitam pri jazdenke aj s nakladmi nejakymi tak toto by zaujimalo ake mate s tym skusenosti... s akymi ciframi by som mal pocitat? :) Vdaka za kazdu radu :) Bude to moja prva motorka :D viem ze sa najdu ludia ktori mi odporucia nieco mensie nech naberiem skusenosti atd no ja hovorim ze nie... chcem toto hned tak ma zaujima ten servis s cim by som mal pocitat :)
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Hmmm,tvoja prva motorka.A preco ta tu na fore zaujima cena generalky motora.Bude ti ju robit niekto z nas?Najdi si niekoho kto take veci robi a spytaj sa rovno jeho alebo neaku firmu na generalky motorov.Pri generalke akehokolvek motora je vela premennych od ktorych sa odvija cena.Takze tazko ti niekto povie ci to bude stat 500 € alebo 2 000 € pokial ten motor nie je na stole a nerozoberie sa.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja som hladal motor do traktorčeka na závodenie a presne po takých som sa pozeral . Dokonca mám poruke aj original moto servis. Nachystaj sa že ceny pri motocykloch sú x násobne drahšie ako u aut. Cena motora od 1000, alebo vylágrovaný, zadretý + oprava za 1500. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní