práva skušobného komisára v autoškole

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hardlacko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.08.2009 11:42
Zdieľať na Facebook

práva skušobného komisára v autoškole

Príspevok od používateľa hardlacko »

môže dať skušobný komisar testy pri skuške na skupinu C iné ako napríklad na skupinu B kde je písané pre všetky skupiny
hardlacko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.08.2009 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hardlacko »

to máme ročné preškolenie vodičov v práci a robí ro preto že je to hajzlík a teši sa s toho
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ročné preškolenia v xy firmách čo som pochodil sú vždy o tom istom komisár rozpráva a všetci chrápu, potom dá testy a nadiktuje správne odpovede. Je celkom jedno či sú to vodičské , žeriavnické,vzv, zemné stroje , lešenárske, či práce vo výškach. Len o málilinko viac sa na fazonu potrpí pri vyhláškach z elektriky. lol Tvoj komisár by musel byť z marsu aby si dobrovolne pílil haluz pod sebou. Ak by totiž firme potopil zamestnancov v živote ho nikto na ďalšie preškolenie nezavolá :40bd: Bol by okamžite na čiernej listine. Pretože firma ovela ťažšie zoženie zamestnancov ako komisára na skúšky.
Môžeš písať čokolvek pochodil som stovky firiem u nás aj v CZ a všade je to rovnaké. :40bd:
A ešte jedna vec testy v autoškole sú celkom rovnaké , iný je len počet bodov ktoré potrebuješ získať na jednotlivé skupiny.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zazil som take skolenie referentskych soferov ci jak sa to volalo lol, musim suhlasit s tatkom, ze ucelom nebolo vyhadzovat, po prednaske bol test, normalny, kde polka spravila a mala fajront, druha polka opravovala uz jakym stylom netusim lol, ale presli vsetci :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Honda990
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.06.2009 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Honda990 »

Testov na získanie vodičského preukazu je celkovo 60, z toho 35 testov od č. 1 po č. 35) je pre všetky skupiny a 25 testov (od č. 36 po číslo 60) je na skupiny C, D a T.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní