velkosklad atv

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

velkosklad atv

Príspevok od používateľa kalimero22 »

zdravim vas,chcel by som poziadat o nejaky kontakt na velkosklad cinskych atv,mailove adresy,tel.cisla na slovensku,nakolko by som si chcel otvorit malu predajnu,no na objednavanie priamo z ciny si netrufam-financne moznosti na objednanie celeho kontajnera nemam..budem vam velmi vdacny za vase ponuky a info
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

No hlavne si prever, ci to splna nalezitosti, ktore to ma mat...napr. znacku CE.
Cinske veci by som teda nepredaval, su to nekvalitne smejdy,aby Ti potom pripadne reklamacie neprerastli cez hlavu.
Slovaci su sice typicky narod, ze len to najlacnejsie,ale...zvaz to
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

www.alibaba.com = komplet čínani.... od špendlíkových hlavičiek po lokomotívu :4090: Zadaj čokolvek a všetko sú iba čínania...
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

ivko-1,diky za tip,jasom to uz pozeral,aj tam sa objednava po viac kusov,jasom myslel,velkosklady na slovensku,chcem to najskor omrknut,aby som nekupil macku vo vreci.dopocul som sa,ze to niektori dovazaju po kamionoch a dalej predavaju malym odberatelom,len sa dako neviem na takychto ludi nakontaktovat..vidim,ze malopredajcovia nechcu prezradit zdroj pre novu konkurenciu... :3020:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No neviem či je to až také zaujímavé, ja by som to nikdy nekúpil... Myslím si skôr, že môžeš byť rád že si sa do toho nedostal, mať kúpených 10-15 haraburd, ktoré už dnes nechce takmer nikto... Mrtve peniaze. Sused kúpil synovi 125ccm enduro, už na tom opravovali zadnú brzdu, praskol mu nejaký držiak, to by bolo ešte OK , ale potom praskol blok motora - rám je príliš slaby, naťahuje sa a niečo povoliť musí, blok motora v mieste kde je uchytený k rámu to nevydržal... Dal za to 17000,- a podarilo sa mu to zničiť za 3 mesiace. Teraz šetrí na normálnu značkovu 85ccm KTM...
roxio
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 29.09.2006 06:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roxio »

jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurotel »

V kosiciach na Peresi je velkosklad a dovoz Kymco ATV, myslim ze sa volaju nejak ako ADAMSMOTO alebo velmi podobne. Ja ti odporucam skor skupovat jazdenky, rocne az dvojrocne ktorych sa ludia zbavuju v dosledku fin krizy. Kvalitne stroje ako suzuki a yamaha sa urcite lespie predavaju aj ako jazdenky. Su omnoho kvalitnejsie! Za cenu jednej atv kupis poriadne auto, takze good luck.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných