Zdravím bike maniaci čo viete o honde 600 RR ?

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

joeto
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 04.01.2009 17:40
Zdieľať na Facebook

Zdravím bike maniaci čo viete o honde 600 RR ?

Príspevok od používateľa joeto »

chcem sa prostrednictvom tejto stranky dozvedieť o tomto motocykli ( pre a proti )alebo ake mate skusenosti z modelom 2007 ? :300f:
moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moto20 »

ja osobne by som 600 ku necel.... momentalne mam zx 9r ninja a 954 rr mimochodom obidve na predaj a to sa neda so 600 porovnat....
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Zo vsetkych seststoviek, mam na mysli Kawu, Suzuki, Yamaha, Triumph, najpouzitelnejsia v beznej premavke. Nema tak tvrdy podvozok ako konkurenti. Proste si na nu sadnes a o chvilku si na nu plne zvyknuty. U ostatnych to dlhsie trva a su skor urcene na okruh. Tam zasa Honda straca. Je to dobry medzistupienok pre vyssie kubatury.
bike
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.07.2006 07:04
Zdieľať na Facebook

CBR 600RR

Príspevok od používateľa bike »

...mal som CBR 600RR, r.v.2003, lahke ovladanie, dobra aj pre rozumneho zaciatocnika(zo zaciatku opatrne :4090: :), slusna aj pre skusenejsich, ani na okruhu nie je na zahodenie. SLUSNE MOTO. A HONDA JE HIONDA. CBR 954 a viac je uz dost brutal ale niekto to potrebuje. Na supersportoch som presiel od Hondy po Yamahu od 600ccm po 1000ccm.Vsetko je trochu o niecom inom. Vysoké výkony sú na SK cestach nevyuzitelne (česť par kilometrom SK dialnic).
bike
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.07.2006 07:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bike »

... SORRY, NEVSDIMOL SOM SI ZE CHCES ROK 2007. TAKU SOM ESTE NEMAL....
moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moto20 »

ja nie ze by som chcel znevazovat kubaturu 600ccm mal som 2 kusy seststoviek a pre zaciatocnika je to v pohode, ale po case verim tomu, ze bude to chciet viac... a ten vyssi objem predsa netreba tak vytacat a da sa prikurit uz od nizkych otacok... ale jasne je to kazdeho vec ked chces 600 tak ta honda bude urcite v pohode... a skor by som pozrel www.motoride.sk lebo tu sa to az tak nehemzi motorkarmi...
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných