SUZUKI GSF 600 bandit Problem s dokladmy

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nisan11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.09.2009 19:00
Zdieľať na Facebook

SUZUKI GSF 600 bandit Problem s dokladmy

Príspevok od používateľa nisan11 »

Nasiel som inzerat na predaj suzuki bandit v septembri roku 2006. Kupoval som ho v Novom Meste nad Vahom od jedneho autickara, tvrdil ze to je dovoz z Belgie. Vybavyl si doklady na svoje meno a bidlysko a hned ju odhlasil na moje meno a bidlysko, Ja som ju prihlasoval v Nitre kde cely prepis prebehol v pohode a bol mi vydany technycky preukaz. Teraz 25.3.2010 som ju predal z tym ze som podpisal kupnopredajnu zmluvu, moto som odovzdal novemu majitelovy ktory mi za nu zaplatil. 26.03.2010 som isiel z tecnyckym preukazom na policajnu stanicu z tym ze ju prehlasim na noveho majitela,Policajny pryslusnik mi pri prepise z kludnym svedomym oznamyl ze to VIN cislo na motorke je nahlasene v Taliansku ako patracka. Chcu zadrzat motorku na 90 dni. Vedel by mi nietko poradit co mam robit?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

poradim Ti dve veci...motorku odovzdaj,lebo aj tak Ti ju zoberu, a navyse mozes byt v podozreni,ze si o tom vedel...dalsia vec,okamzite pravnikovi, pretoze je dost pravdepodobne,ze o motorku prides...

a posledna rada, neviem,kolko mas rokov, ale teda uz davno tu nebol taky gramaticky lapsus, ako to, co si napisal...
takze po veceroch znova studuj vybrane slova a prvy pad jednotneho a mnozneho cisla...prepac,ale boleli ma oci... :41c2:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

scorpi4 napísal:neviem,kolko mas rokov...
Keďže už pravdepodobne vlastní VP tak ZŠ má asi ukončenú. Otázne je, v ktorom ročníku. Lebo toto je fakt hrôza...
nisan11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.09.2009 19:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nisan11 »

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" :Aristotelés
nisan11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.09.2009 19:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nisan11 »

Ide o to ze ak sa dostane ta moto do policajneho skladu v ako stave sa vrati ak sa vobec vrati.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných