Yamaha fzs 600 fazer

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sabado1990
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.02.2010 16:27
Zdieľať na Facebook

Yamaha fzs 600 fazer

Príspevok od používateľa Sabado1990 »

dobry den chcel by som sa spytat na jeden problem chcem si kupit yamahu ale ze chalan na nej nedobrzdil a zo zadu nabural do auta jedna vydlica ze bola iba vyrovnana lebo nebola moc pokryvena a druha ze bola menena.moze sa stat ze pri takomto naraze sa toho poskodi viac jak len vydlica???alebo ze sa zhorsia jazdne vlastnosti???dakujem.
romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romica »

kludne môže byť posunutá hlava riadenia prípadne rám dostal šupu čo voľným okom neuvidíš ale na jazdných vlastnostiach sa to môže podpísať. keď búranú moto tak radšej mierne lahnutú na bok ako švacnutú zpredu... cena bude asi lákavá ale 100% motorka to už nebude... treba skúsiť či neťahá na stranu keď pustíš rajdy, prípadne či sa neroztrasie, to isté aj s brzdením - či neťahá na stranu alebo netrasie. pozri ešte aj na ráme v predu sú dorazy na otáčanie prednej vidlice - pozri či to nie je moc otrepané na jednu alebo druhú stranu.
nonimi
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 13.04.2008 01:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nonimi »

Ja tiez teraz zhanam motorku, ale radsej si priplatim, ako by som sa mal na nej zabit kvoli technickej chybe.
romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romica »

Sabado1990
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.02.2010 16:27
Zdieľať na Facebook

romica

Príspevok od používateľa Sabado1990 »

a myslis ze by sa to posunulo??lebo nevem sice ako to bolo moc buchnute ale ked sa vydlica dokazala narovnat tak to nemohlo byt asi az nejako brutalne lebo to je dost tvrdy materialja neviem preto sa pytam
Sabado1990
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.02.2010 16:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sabado1990 »

romica napísal:http://yamaha-fzs.autobazar.eu/1000-faz ... 83720.html čo by si povedal na toto...? :-\


hej hej ta je pekna lenze ja mam len 19:)a za dalsie menej penazi:)
romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romica »

fúúú 19 ročnému chalanovi by som to asi nepredal... ale ešte mám v garáži kamarátovu Cagivu Canyon 500 - edícia Lucky Strike za nejakých 1600 evri, chalan čo ju má na nej za 3 roky nabehal asi 2500 km
grinava
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 11.12.2009 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grinava »

Firma ti moze elektronicky zmerat ten ram, ze ci su vsetky rozmery tak ako maju byt...ten ram mohol byt uz aj rovnany, treba to dokladne pozriet, lebo rovnanemu ramu by som moc neveril. Ked musel menit aj jednu nohu vidlice, tak to musela byt pekna šupa, ja som vrazil do zvodidiel, vidla bola iba trosku ohnuta, ale ram bol riadne. Hlavne aby bol ram v poriadku, ostatne veci sa daju celkom lacno vymenit...
romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romica »

vidlica sa dokázala narovnať tak, že ju zhodili a narovnali, tú druhú museli meniť takže neviem no... ja by som to nechcel...
grinava
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 11.12.2009 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grinava »

ked ju museli menit, tak bola pekne ohnuta,pripadne prasknuta, v kazdom pripade, vacsinou povoli ram ako vidla...ale zase ak je dobra cena na tu moto, a je v poriadku spravena, tak preco nie...
alek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 29.06.2005 21:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alek »

chlapciiii nechcem vas sklamat ale 90% motoriek co u nas jazdi bolo lahnutych(ano aj ta tvoja nekrut s hlavou), nedobrzdenych atd...... ked nikam netaha a netrase a samozrejme nieje vydiet praskliny na rame tak pohoda (povedzme si to takto keby ti ten chalan nepovedal ze ju nedobrzdil zistil by si to???) ....
grinava
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 11.12.2009 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grinava »

a o tomto to je, treba ju poriadne pozriet...ale ked predavajuci povedal ze bola rozbita-asi chce jednat cestne. Ak je dobra cena-ber ju, mas 19, tak ci tak ju niekde polozis :d :D
romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romica »

prídi pozrieť či bola alebo nebola búraná :4090: je to moja 32 motorka a búranú by som už nekúpil. patrí medzi tých 10% či sa ti to páči alebo nie...
gepeto33
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 23.02.2010 19:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gepeto33 »

Ahoj sabado,az by si chcel ja mam na predaj Suzuki bandit 600:http://suzuki-gsf.autobazar.eu/600-s-ba ... 40313.html .Motorka super stave,neburana,spolahliva,ja som snou ziadne problemy doposial nemal :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných