bombardier 650 motor rotax

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomiii111
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 22.12.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

bombardier 650 motor rotax

Príspevok od používateľa tomiii111 »

kupil som si stvorkolku bombardier ds 650 baja ma niekto s nicim takym podobnym skusenosti alebo nikto co sa rozumie viac menj do stvortaktov,chcem sa opytat ci sa mam bat toho motora popripade neake rady.dik
francqo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.11.2009 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa francqo »

motry Rotax su OK, viac zalezi na tom ako sa staral o beznu udrzbu majitel pred tebou. inak nech ti dobre sluzi
raidmax
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 28.02.2006 13:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raidmax »

Mám rotax 650 v baji uplne bez údržbový mam ju viac ako rok a zatial som okrem pravydelnej uržby na nej nič nemusel robyt splahlivý motor a kvalitná konštrukcia no treba dodržiavat interavli servisnych ukonov podla servisnej knihy 50motohod alebo 2500km vymena oleja kazdich 10motohod premazanie čapou a pohyblivých častí + cistenie filtra a podobne. Su to dobré motory boli montované aj do motocyklov BMW F650funduro a Aprília pegaso 650 no tam použili 5ventilovú hlavu kvoli zvyšenu vykonu a zniženu spotreby 3 sacie a 2 vyfukové. je to jedna z velmy dobre vyladených 4koliek a ak sa o nu majitel dobre stará tak sa mu odmení aj dobrou životnosťou a spolahlivostou. Z dielmi nieje žiaden problém je sice pravda že za nimi treba troskiú dlhsie cakat cca 3-5 tizdnov ale to je v pohode lebo na tých motoroch a 4kolkách skor nič neodchádza ak je dodrzaný servis u nás v okrese su 3 baje a ani jedna nemala žiaden technický problém a to za z nimi kamoši vobec nemaznajú.jazdia z nimi pravidelne na trati a to nie také hoby jazdenie ako ja ziadne skoky len take prdkanie ale riadny zaberák ako pre nich tak aj pre baju ked som kupval na baju kufor tak ma vysmiali či im bude rozvažat čajik a obedy ku trati ked budu jazdit.Preto lebo pri ich jazdení by ten kufor vydržal asi 5min. Ale naspet k teme Ram kvalitný trubkový lakovaný praškovo farbou - dlhá životnost odolná voči oteru a strku. Motor rakusky rotax vyskokospolahlivý 4ventilový jednovalec neni problem z dielymi dajú sa kupit aj v rakusku. No co viac dodat proste bombardier ludia na to nadávaju len preto že závidia a vobec tuto značku nepoznajú poznjú ju len tí čo na to majú motory rotax su aj v ultraľahkých litadlách ktorá robia aj napr v poprade značka bombardier je známe kvalitnými - lode, člny, novynkou ako je can-am spyder ma ho kamoš u ná je to riadna pecka, vodné a snezné skutre, 4kolky na ktorých jazdí aj Jarko Katriňák neni to taká tuctovka ako iné značkové atv.

P.s.: TOTO som písal pred nedávnom teme o can-am v :

can -am alebo bombardier pravdu máš až mi je čudnô práve preto s can-an jazdí polovica Ameriky a Kanady aj Jaro Katriňák na can -am renegade x800. Jazdí sa z nimi aj Relly Dakar práve pre ich nespoľahlivosť a poruchovosť ved ty ako odborník vieš že riešit nejakú poruchu na súťži alebo v púšti na dakare je to najlepšie co ponúka CAN-AM alebo po strom Bombardier lebo ako sám vieš je to jedná a tá ista firma can am je len kvoli tomu že bratia sa povadili a Lietadlá ostali Bombardier, 4kloky sú Can am a lode sú BRP. Z dielami taktiež nie je problém kúpiť ich u dodávateľa napr. BB Žubor centrum. alebo v BRP center v Ba alebo Brezne. Jediný problém je ich zohnať u kadejakých šuflikároch.
tomiii111
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 22.12.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomiii111 »

dik,motor vyzera byt perfektny ci uz zvuk alebo pohladom,na jar chcem pomenit naplne sviecky komplet premazat.ma to ladeny vyfuk rotax tak si myslim ze som dobre kupil,nechcel som nic co ma 400cm3 lebo vraj to odchadza.tato 650 vraj cosi znesie.dik za rady.ak daco pusti dam vediat
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných