PROBLEM SUZUKI KINGQUAD 700i 4x4 ZDOCHYNA

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bryivalg
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.05.2006 11:08
Zdieľať na Facebook

PROBLEM SUZUKI KINGQUAD 700i 4x4 ZDOCHYNA

Príspevok od používateľa bryivalg »

Zdar

chcem Vas poprosit o pomoc mam stvorkolku suzuki kingquad 700i 4x4, namontoval som na nu snezne pasy TJD cat tracs(na kolach som zatial takyto problem nemal). Pri prvom vyjazde asi po 40km mi zacala masina stracat vyhon (otazka par sekund) az nakoniec motor vypol. Asi pol hod som sa ju snazil nakopnut ale bezvysledne nechal som ju teda chvilu spocnut a asi po hodine som ju nakopol a lentaktak som dosiel domou(pocas toho mal motor po pridani plynu tendenciu dochnut). Po uspesnom odparkovani doma som na druhy den vycistil penovy vzduchový filter, sviecku a v nadeji ze je problem vyrieseny som ju siel testnut. Prvych 25km vsetko ok az potom zacala opat pri prudsom pridani plynu dochnut a opat som ju nastartoval as po neakom case. Ak mate niekto skusenosti s podobnym problemom budem vdacny za pomoc
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

..skus napisat aj na www.motoride.sk do rubriky "motoporadna" , urcite niekto pomoze...
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

nerobi sa ti podtlak v nadrzi? ja som mal podobny problem, ale pravda je ze to bola karburatorova 4kolka a ty mas uz striekacku.
bodie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 09.01.2008 16:13
Bydlisko: PO
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bodie »

skus http://www.powersports.sk/home/ mal som ta yamahu grizly v servise
bryivalg
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.05.2006 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bryivalg »

podtlak v nadrzi nieje, na motoride.sk som uz pisal. mne sa zda ze tam bude asi problem so vstrekovanim ked je masina zohriata
bryivalg
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.05.2006 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bryivalg »

masina je parkovana vonku teraz pretoze by mi vytopilo garaz. Nikdi nebol problem ju nakopnut aj ked bolo -20C co sa tika startu ked je teplo alebo zima neni problem skor vznikol problem po kratkej jazde kde masinu po pridani plynu zacalo dusit as scipla a potom je problem ju nakopnut, starter pekne toci ale nechce odpalit zmes sviecka je nova. Po neakom case ale masina naskoci opat na prvi sup
bryivalg
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.05.2006 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bryivalg »

vo vzduchovom filtry nebude problem. Je tam namontovane penove KNko pre maximalizaciu obohovacovania zmesi. aj ked som skusal nakopnut bez neho nepomohlo
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných