Chrysler Stratus - naštartuje a zhasne

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

To uz skusal,som zvedavy kde bol problem.
coryoss
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coryoss »

easyridersvk napísal:vyfuk neni upchaty?
Nie nieje,aj vyfuk som mal odpojeny kvoli tomu.
coryoss
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coryoss »

Tak dakujem za vaše príspevky,problém sa už našiel majtesa.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aj ty sa maj, a neprezrad co to bolo aby nahodou niekto z toho nemohol mat uzitok.

A nabuduce ked prides pre radu, bol by som strasne rad keby tu bola nejaka rovnaka tema s koncom ako v tejto - problem sa nasiel, majte sa. Tebe osobne by pomohla taka informacia keby si mal rovnaky problem, ze ?

Vies to je tak - ked ludia volaco potrebuju (poradit, pomoct) tak natahuju ruky ; ale ked oni sami mozu niecim prispiet, tak je to zrazu problem.
coryoss
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coryoss »

Tak sorry MP3,na forume som minimálne tak ma to nenapadlo.Ainak ty simi nedal ani jednu radu tak neviem čosa dotoho staráš,ale pomyslel somsi nikoho moja odpoved nezaujíma tak somto proste nepovažoval za nutné.Ale hej omluvamsa,máš naozaj pravdu,patrí sa téma ukončit odpovedou.Proste je tam dorábany Immobilizer aten robil toto všetko.Jasom otom nevedel že tam je lebo v kluči nieje nič akeby sa nenašiel tak to by bol koniec krásneho cabria.Oprava hotová za 20min.a zadarmo a kvoli tomu bolo 2tyž.na zdviháku,všetko čosa dalo sa premeralo a vymenilo anakoniec somho musel kvoli STK aj dočasne vyradit.Faaakt super.Tak ešte raz dík moc za vaše príspevky a nechsa darí.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to netypický prípad,ale napriek tomu sa vyriešil ostala jedna zásadná otázka.Immo (aj dorábané) prerušuje nejakú dôležitú funkciu a to v danom prípade je alebo odopretie paliva alebo elektriky s dôsledkom nemožnosti štartu. Čo sa ťažko rozumie,je že jedna z prvých úloh kohokoľvek nad mrtvym motorom je určenie základnej otázky,je iskra ? je palivo ? Čo by dalo pátraniu smer prakticky v prvých minutách opravy.
coryoss
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coryoss »

mhlavaty

V palive to nebolo lebo ked zhaslo,čerpadlo išlo dalej ešte asi sekundu.Prestalo dávat isrku a preto motor zhasol aj ked som mu napr.pridával.Ale už jeto fuk jeto hotove ahoj a dík.

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní