Chevrolet - autorizovaný predajca

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Splina
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 06.02.2018 07:56
Zdieľať na Facebook

Chevrolet - autorizovaný predajca

Príspevok od používateľa Splina »

Zdravím,

máme na Slovensku ešte autorizovaný servis pre vozidlá Chevrolet rok 2004-2013 alebo niekoho kto sa venuje týmto vozidlám? Potreboval by som kontakt na firmu alebo osobu, mám zopár otázok, ohľadom automobilu a chcel by som sa poradiť.

Ďakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A kto by mal ten servis autorizovať keď Chevrolet v Európe skončil? Ale väčšina z tých bývalých autorizovaných pokračuje pod inou značkou a diagnostika a vybavenie im predpokladám zostalo. A okrem toho bol Chev viac-menej prezlečený Opel takže skús šťastie tam.
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astrak »

opel
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

a opel prešiel pod psa takže :b:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

vari nechceš naznačovať že keď dôjde s nejakým Chevroletom do Citroena alebo Peugeotu, že mu niekto pomôže ?
To je predsa jasný nezmysel, technická stránka veci nemá nič spoločné s administratívnym velením.
Postupom času sa Opel aj technicky stane PSA, ale so Chevroletom starým ani novým to nebude mať nič spoločné.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

no veď prečo by mu mali v peugeote či citroene pomáhať so Chevroletom keď s ním nemajú absolútne nič... ono brzdy ti vymenia aj v dedinskej garáži ale s "problémom" si často neporadia autorizáky ktoré majú školenia, diagnostiky, online podporu... takže určite mu s úsmevom na tvári pomôžu - bárs kde na Slovensku :d :D
ediyno
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 13.06.2016 10:40
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ediyno »

ja by som s tymto tiez isiel do oplu, kam inam asi?
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

kým bol opel pod gm tak to dávalo logiku ale dnes je opel psa takže stať sa môže čokoľvek...
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Originálne nové diely Chevrolet nie sú problém, viem ich dodať aj ja do 24/48h.
Predpokladám zároveň, že aj asi dlho ešte budú k dispozícii (subdodávatelia väčšinou vyrábajú ešte min. 10 rokov po skončení produkcie).


Čo sa týka servisovania:
Chevrolet/Daewoo nie je žiaden high-tech zázrak predsa, skôr naopak. Neautorizované servisy vybavené lepšími (všeobecnými) diagnostikami zvládajú servisovanie podobne ako autorizáky a často aj oveľa lepšie. Dôležitejšie ako ekvipment však býva spravidla ľudský faktor, teda človek ktorý má skúsenosti a vie správne vyhodnocovať dáta a nie iba postupovať "vymieňačským" spôsobom typu pokus-omyl.
No a na špecifické problémy (ako napr. palivový systém) je v SR tiež hromada odborníkov.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja by som len doplnil z tej stranky,čo tu linkoval xentry

https://www.chevrolet.sk/contact/locate-a-dealer.html

Inak,zoznam autorizovaných servisov pre CHevrolet je uvedený v servisnej knižke ku vozidlu.

Niektoré zrušili zastupenie pre Chevrolet ,ale niektoré zostali, čo je vidno na mapke, tak tie robia opravy vozov Chevrolet.

Nie je pravidlom, že kde je autorizované stredisko Opel, že su aj servisom pre Chevrolet.

Som tiež majiteĺom Chevroletu, možem potvrdiť, že tieto servisy funguju, dodávka dielov je do 24 hodín,
akurát ceny su špecifické za nahradne diely..

Skušal som aj v PL , tam tiež držia vyššie ceny ...

Inak bežny spotrebak ako brzdy,filtre, rozvodové sady kupujem normalne v autodieloch...

Inak aftermarket na Chevrolety je dostupny len v obmedzenom množstve, zväčša na tie diely ktoré su identické z Oplom,
Niektoré veci ako vyfuk , je treba zbastliť "na kolene" lebo ceny original dielov su astronomické..
Najhoršia udalosť by bola buračka , tam by bolo treba čakať za dielmi dlhšie..
Inak centralny sklad ND pre Chevrolet je v Budapešti, ale neskušal som ich navštiviť, či by dokazali niečo mi predať priamo.. neviem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných