Daewo Kalos 1.2 2014

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefanfazekas
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.04.2019 11:03
Zdieľať na Facebook

Daewo Kalos 1.2 2014

Príspevok od používateľa stefanfazekas »

dobry den, chcem sa opytat ci niekto nema skusenosti s domontovanim dialkoveho centralneho zamykania... kupil som si jedno ale nedari sa mi, mozno postupujem zle... to dialkove viem ako funguje nic zlozite... len kde to napojit? to je otazka, a ci na toto auto to vôbec pasuje. Kalos ma centralne zamykanie ale len zo strany sofera, dakujem za kazdu radu.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak tam vo dverách musíš nájsť kábel ktorým ovkáda ostatné dvere.
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Ak tam máš centrálne zamykanie a dá sa používať len z vodičových dverí, je nutné preveriť, či sa vo vodičových dverách vôbec nachádza elektromotor pre ovládanie zámku vo dverách!
Mal som Daewoo Lanos, taktiež som dorábal diaľkové ovládanie k už z výroby montovanému centrálnemu zamykaniu a už z elektrických schém som vedel, že vo vodičových dverách elektromotor nie je.
Centrálne zamykanie sa taktiež dalo používať len z vodičovych dverí.
Skrátka vodičove dvere pri použití kľúča odomkol mechanicky kľúč samotný a cez spínače sa signál preniesol a elektricky sa otvorili všetky ostatné dvere.
Motorček do vodičových dverí som dorobil, elektriku som doviedol z pôvodných miest cez pôvodnú konektorovú priechodku a pripojil kúpené diaľkové ovládanie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní