Daewoo Nubira 1.6lpg

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Počúvajte tuto Baja, on už si týmto pred rokmi prešiel tak vie čo je dobré....
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

To že je nové čerpadlo ešte neznamená že nemôže robiť ten problém....ND sú vždy len napodobnenina buď lepšia alebo horšia. Ak máš 100% istotu že je na čerpadle vššetko v poriadku čo sa týka napájania tak potom by som išiel do čerpadla. Napájanie myslím OK v takom stave že je tam tých 12V pred naštartovaním a nie že má relé napríklad opálené kontakty apár voltov sa tam dakde stráca a na čerpadle je reálne 8-9V Aj to som už zažil relé cvakalo ohmetrom bolo OK aj cievka aj kontakty a po zopnutí pri prechode prúdu rádovo pár ampérov tam zrazu bol úbytok cca 5V Ide o to ako sa meralo , a to že na rozpojenom konektore k čerpadlu si nameral 12V, čiže bez záťaže čo išlo v kábli od relátka ešte neznamená že tam boli aj priamo na svorkách motorčeka pri jeho chode.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

V takychto pripadoch treba pred tankovaním, do nádrže aplikovať Fuel Injector Cleaner, služi na odstránenie a rozpustenie nečistot v palivovom systeme práve z týchto s*ačiek bio-zložky ktorej v palive može byť až 13 %

Ja mam dobre skusenosti z nemeckými výrobkami SONAX.

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní