Chevrolet Kalos 2005 - výpadok otáčok

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

5t2nl3y
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.08.2018 09:05
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Kalos 2005 - výpadok otáčok

Príspevok od používateľa 5t2nl3y »

Zdravím Vás ľudia, neviete mi s týmto pomocť?
Moje autenko ma už dačo zasebou, malo dosť problem ale dalo sa to zvládnuť ale čo mi teraz začalo robit je dosť, vypadávajú mi otáčky a není to rýchlosťou, že by som ho dusil, jednoducho aj keď mám vyradené tak mi klesnú otáčky na asi 100, normálne aj keď je vyradené sa držia okolo 700-800 ak sa nemýlim, a auto začne poskakovať niesom najlepší vodič ale ja to spojkou nerobím, a časom uplne vypadne ťah, pedál na podlahe ale nejde, vtedy ho musím vypnúť a zapnúť a otáčky vyletia ako šialené, to robí keď tam mám 1-2 rýchlosť ale teraz mi to spravilo to že v 70 mi vyplo motor, to je ok ale aj servo a ja do 60 stupnovej zákruty bez serva... :D proste úžas nájde sa niekto, kto vie o čo ide ?
ano bol som v servise ale čo by to bolo za auto, keby sa v servise nechovalo slušne :D bez závady... ďakujem za rady :300f: :300f:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nic ine sa neda poradit, nez, ze mas zmenit servis.
Alebo chces menit za nove vsetky cidla, skrtiacu klapku, EGR ventil, sviecky, vstreky, RJ, vsetko pretesnit atd???
Mimochodom, ani motorizaciu nevidim napisanu… Manual, automat? Ale to by aj tak nepomohlo, zial. Bez merania, overenia, vyskusania cista loteria.
Snad aj sam si uvedomujes, ze si v podstate neuviedol nic a chces odpoved.
Diagnostika neni len o precitani chyby v motore, to je len male % toho co dokaze a na co je predovsetkym urcena.
Aj tu sa mozno najdu taki, co ti budu od brucha radit co mas vymenit, kedze oni mozno mali podobny problem. Tak mozes skusat menit, alebo najst si schopny servis.

A este k tomu servu… V dakej 70tke, hoc aj 50tke bez fukcneho posilovaca riadenia, je ovladatelnost volantom lahka…
Ak sa nemylim, tak je tu rec o malom, lahkom aute s mini motorizaciou.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ked napisal kalos 2005,tak len 1.2,alebo 1.4 benzin,,,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Vsak som napisal, ze je to aj tak jedno.
Ale je snad v zaujme kazdeho, kto chce, aby mu bolo dobre poradene, tak opisat co najviac veci, a pod.
Motorizacia je zaklad…
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Palivovy filter bol meneny? Ked ides tankovat a odkrutis uzaver je pocut sycanie - podtlak?
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný