Chevrolet CRUZE na LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

A to si ešte nebol v škodovke :-)

Tam máš ponúknutú základnú octáfku, ktorú ani nemajú. Kolegov otec išiel kupovať nové auto a tam chcel základnú octáfku, tak mu začali naratávať 15 kolesá + hento + tamto. Zrazu cena bola o 2000 € vyššia a on im hovorí, šak ja nechcem 15" kolesá, chcem tu základnú. Tak že takú nemajú to sa musí narátať to čo mu práve hovorili. Ale že on si počká na ňu, nech mu ju objednajú. Tak že takáto sa nerobí !!!

Tak neviem či ho chceli oholiť, alebo je to fakt takto :-)

A nové auto a záruka musí byť minimálne 2 roky. Na to sa vyhovoriť určite nemôžu. Maximálne môžu namietať na časti, do ktorých bolo zasiahnuté montážov LPG. Takže či Ti to schvália alebo nie, tak ťa to nemusí trápiť.

Problém môže nastať so servisom v autorizáku. Nemusia ťa zobrať, ak nemajú dieľnu vybavenú na opravy vozidiel s LPG. Na to sa môžu vyhovoriť v pohode !!!

Ináč čo sa týka záruky, tak pred 4 mesiacmi menili na 3 ročnej Kii Proceed (švagrovej) pravú tyčku stabilizátora, či jak sa tomu nadáva a včera ľavú tyčku stabilizátora, tiežv rámci záruky bez problémov za 0 €. Takže tie záruky asi aj fungujú :-) A je to fakt iba o ľuďoch a postoji daného prijímacieho technika.
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

sliedič - bol som pozrieť zopár 1-3 ročných áut - mám smolu že mám nos na búračky, preto som sa definitívne rozhodol pre nové

videl som jednu 3 ročnú corollu nebúranú v plnej paľbe s motorm 1.6 za polovicu kúpnej ceny, len sedan nechcem, ja chcem hatchack, veľmi často sklápam sedadlá a vozím palety alebo mechy s bylinkami
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

už aj toyoty zliepajú na kšefty ? :-(
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Všetko, aj Toyoty aj Kie :41c2:

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných