Chevrolet Captiva - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Roadrunner
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 06.06.2006 12:56
Bydlisko: ZM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roadrunner »

len ešte dodám že vm robilo diesle ostatné roky aj pre celý hyundai koncern 2,0 crdi!!!, 2,5 a 1,6 som si nie istý.
karenas55
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 23.05.2008 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karenas55 »

Mňa by zaujimalo,ked si kúpil novú Captivu benzín,či si prišiel o záruku,pretože mne predajca povedal,že keď to tam dám,tak je po nej,aký má potom zmysel si dat do nového benzínu LPG,radšej kúpim starý benzín a prerobím to,alebo nový diesel.
Na novú Captivu je záruka 5 rokov,alebo 120 000km,ale určite treba pozriet na čo všetko to je,pretože všetci predajcovia radi ojebávajú.
funmaster
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14.12.2010 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funmaster »

Roadrunner napísal:...vm robilo diesle ostatné roky aj pre celý hyundai koncern 2,0 crdi!!!, 2,5 a 1,6 som si nie istý.
1,6 crdi je vlastný vývoj koncernu, od VM je ešte 1,5 crdi.

takže ak 2,0 diesel od VM funguje dlhé roky v starších modeloch Sportage, Santa fe, Tucson nevidím dôvod, prečo by nemohol fungovať aj v Captive...
Vladis
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 25.08.2006 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladis »

Zaruka sa nevstahuje na hlavu motora a casti zasiahnute montazou LPG. Inak je zaruka plnohodnotna. Zachvilu bude Chevrolet ponukat auta s moznostou oficialnej montaze LPG.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

ospravedlnujem sa. VM Motori skutocne dodavalo HAG dieselove motory 2.0 CRDI, rad "D"

a boli bezproblemove - mam s takym motorom aj osobnu a velmi pozitivnu skusenost.

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných