Daewoo Racer - dáva sám vysoké otáčky

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m3p
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.04.2011 12:05
Zdieľať na Facebook

Daewoo Racer - dáva sám vysoké otáčky

Príspevok od používateľa m3p »

Ahoj, dneska sa mi stala nasledujúca vec - auto mi začalo na neutrále "skapínať", po pár metroch samo od seba začalo dávať otáčky na 4.500 a tam zostali. Skúšal som odpojiť/pripojiť baterku, par krát naštartovať - stále to isté.

Neviete náhodou, čo by to mohlo byť ?

Vopred ďakujem. Peter

[Daewoo Racer 1.5i 1994]
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24981
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Takto sa nedá určovať presný vinník,len smer odkial to pochádza.Zima je čarodej a vie vela zmeniť.To čo riadi RJ je trochu mimo,je jedno či dostáva mylnú informáciu,alebo je primrznutý niejaký vykonávač príkazov.Je to vcelku aj jedno,voz do tepla aspoň +1°C a veci sa vrátia do normálu.Sú to dôsledky námrazy,pomrznutých kondenzátov apod. vecí ktoré sa v blízkosti kovových vecí meniacich teplotu vždy vyskytujú.
Bob1
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 08.12.2005 16:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bob1 »

...keď som ho mal, a robilo mi to iste....snímač volnobežných otáčok....ale diagnostika pomôže určiť na 100%
bypros1
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 24.08.2008 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bypros1 »

Racer ti dava najavo, že už si chce oddochnuť do šrotu! nepochopil si to! To ma ešte dneska niekto DANOVO RACER ? Fantazia a ČI ? Nevahej a toč. J..B Na to. Je rok 2012.
m3p
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.04.2011 12:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m3p »

Diky moc vsetkym, uz to snad dako vyriesim :) myslel som ze to bude z tej zimy.

P.S. bypros1: ty asi nejsi z najbystrejsich, ze ?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

bypros1 napísal: Je rok 2012.
A?

jazdim na sutaziach s autom z rv 96, a od 99 roku sa rovnaka znacka auta uz na ziadnych poprednych miestach neumiestnuje..ktovie preco?

nie vzdy je nove aj dobre, to poprve, a nie kazdy ma na to, aby si v roku 2012 kupoval nove auto..nevidim na tom nic zle..

aj tu je aspon vidiet, ze napriek tomu, ze to je daewoo, ma stale "chut fungovat"..

ja to "kvitujem"..
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných