Daewoo Lublin 3

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Daewoo Lublin 3

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

mate niekto skúsenosť s touto dodávkou ?

potreboval by som ju na rozvoz denne tak 130-km a sem tam tak raz za 2 mesiace s ňou isť na cestu KE - Dortmunt alebo Milano . Ja viem je toho dosť ale na nove alebo novšie nemám momentálne .

nejedna sa mi ro rýchlosť komfort a pod. ide len o spoľahlivosť . Na SK forach som sa nedozvedel nič . Na PL forach to vychádza tak že 8 z 10 su spokojný len mam strach že su to ludia čo najazdia tak 20 km denne .

Lublin o ktorý mam zaujem je zachovali po komplet servise . Je to ročník 2001 s motorom 2,4 D - bez-turbo

ide mi o real skúsenosti od niekoho kto na tom jazdil alebo jazdi a nie krčmarske reči . Za pochopenie a odpovede vopred ďakujem .
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ach clovece kde ty taky polsky hnoj ides kupovat.ak si dobre spominam kedysi mali nieco ako zuk.je to ta ista blbost.a hladky diesel je este viac trapeny ako oturbeny,cize od toho prec.ono to vydrzi ale ked to mas odnova,nie jazdenka kde koli vykonu to jazdilo s pedalom dole.nejde ti o komfort to chem vidiet ako z toho vystupis v dortmunde,milane.na take hodinovky za volantom odporucam stary ford transit 2.5Deecko.je jediny svojho druhu ktory bude vrcat asi stale,ked nemas na nove.jumper boxer tiez slpnia ucel ale viac ako 150km v kuse by som na to nesiel.sofer tam nema tu polohu ako v transite a ak ti ide o spolahlivost pozri kolko tych lublinov vidiet na cestach.
RAMIR
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 09.01.2010 16:06
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RAMIR »

Mal som Lublin 3 Turbo,vcelku spoľahlivé,na kátke trasy OK,na dlhé málo miesta,vystúpiš dolámaný,Miláno si neviem predstaviť,v Polsku kúpiš n.diely za babku,ale ja by som si už Lublina určite nekúpil.
matis75
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 22.01.2009 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matis75 »

lublina sme mali vo firme od nova bol to dobry pracant a nezmav/ vkuse pretazovany/ --bolo to od roku 2001 teraz neviem vsade same vahy.ked sa nieco posralo tak diely sme kupily v pl za babku.spotreba bola v norme. na dlhe trasy neviem nie je to ono my sme jazdili slovensko ba-ke a tak.tak ako vravi kolega preddo mnou tiez si neviem predstavit tahat taku štreku.je to skor auto na zaciatok na biznisy okolo domu.
nachtigall
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.09.2010 23:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nachtigall »

kamarát mal 2,5TD. kým som s ním niekam na tom šiel, veľmi dobre som si to rozmyslel - dosť málo miesta najma pre nohy. motor bol celkom držiak ale zožral si tých 12L kombinovanú. auto dobré tak pre stavbárov.
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

ďakujem za rady

no dnes som bol pozrieť jeden Jumper a bola to katastrofa . Jak tak pozeram tak za cenu Lublina sa neda v takom stave kupiť nič ine .

Je tu na autobazare biela za 1900-eur .

Udržím tempo na hladkej 2,4-D s kamiónmi ? nechcem im totiž zavadzať .

Ford Transit 2,5 D je spolahlivostne super to viem ale nájsť dlhu verziu je momentálne nemožne .

Fiat Ducato a spol. poznam moc dobre ale niečo schopne nájsť je tak isto la problem .
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných