Chevrolet Captiva 2.0 vcdi - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martinkuper
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.04.2008 20:36
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Captiva 2.0 vcdi - Vaše skúsenosti

Príspevok od používateľa martinkuper »

mohol by niekto napísat aké má skúsenosti s týmto autom konkrétne s 2,0 VCDI
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kolega uvažoval aj o tomto aute s AT , ale novú verziu s 2.2D a po prečítaní testu, kde sa písalo o spotrebe toto vozidlo zavrhol, pretože slubovaný celkový priemer výrobcu bol v reále vyšší takmer o 4l, ale ved o meraní papierovej spotreby tu máme diskusiu...
cicko17
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 03.09.2008 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicko17 »

Jazdím ročník 2008 2.0 diesel 110kw, automatická prevodovka. Je to na môj vkus taký malý traktorík, spotreba mi vychádza na diaľničné trasy okolo 8,6 a taká viac mestská okolo 9,5 takže si to cucne trochu nooo. Každopádne pridal by som tomu tak na 180 koní a 6 stupeň na automate. Predsa len je to ťažké auto, veľký odpor a podobne. Ale tak keď sa na to dupne tak sa to vie trochu pohnúť z miesta. Poľné cesty to zvláda, ale moc by som s tým do nejakého terénu asi nešpekuloval, kufor veľký, vpredu aj vzadu dostatok priestoru na nohy aj na hlavu. Neviem čo konkrétne by vás zaujímalo.:P
mAto424
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.12.2011 11:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mAto424 »

Neviem aku spotrebu vyrobca udava pri automate,ale otec ma captivu 2,2 VCDI,135 kW,rocnik 2011 a priemerna spotreba je zatial 7,5 l. Podotykam ze auto ma este stale nabehanych len nieco malo cez 2 000km.

Co sa tyka auta,zatial maximalna spokojnost,motor taha vyborne,je tichy.Mame 7 miestnu verziu,v tretom rade sa da odviezt pomerne komfortne.Kufor dostatocny (pri 5 pasazieroch)
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných