Daewoom Tico na diaľkové trasy?

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

bol som zhrozený, keď sme šli vyvárať prvé tico. odsekol som podbeh a skoro som sa posral... to auto nemá nikde žiadne výstuhy, kus tenkého plechu. druhý podbeh sa nemôže odseknúť, lebo sa auto zlomí. bez výztuh sú i dvere ap...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no..,tu v okoli ich par beha...,moj sused oproti ho tiez ma...,sice je dost pootlkane,pretoze najdalej s nim zasiel len do krcmy...Na dlhe trasy sa vonkoncom nehodi,je prilis tvrde a nepohodlne...,skor len na nakupy...
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

do krcmy sa zvezie a z krcmy ho nesie pod pazuchou... :d :D
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

on uz ma vyse 60...,a parkrat mu uz vzali papiere...Je to taky stary nezmar...
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Rudy nespomínal si ho už niekedy dávnejšie v nejakej téme?
Že chodí stále ožratý za volant?
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nie...,tamten je moj menovec a ten autiak uplne zdemoloval,aj si polezal v spitale...Ale uz ma nove..a jazdi furt ozraly...,ako dochodca by uz mal mat rozum...
murcinko
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 31.10.2009 14:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murcinko »

No ja sa pridam k teme. Pocul som ze medzi ticom a matizom je dost velky rozdiel. A aj ked pri matize uz mysleli na bezpecnost poviem ti moje dojmy.

Ked sa nedalo inak , isiel som na tom aj Bratislava-presov a v pohode sa to da, treba len mysliet na to , ze nemozes predbiehat a netreba jazdit rychlejsie ako 115-120 tachometrovych , co je skutocnych okolo 100. Vtedy sa da cestovat celkom pohodlne , celkom bezpecne, asi za 5 litrov, ale clovek sa nesmie ponahlat. Rychlosti nad 130 km/h tacho su uz neprijemne hlucne a spotreba velka. Niektori co maju matiza su na tom schopny jazdit 160 a vravia ze bez problemov, ale ja som najazdil najvias asi na P807 , BMW E39 530d. A tam kde jazdim s nimi 140-150tacho , tak to je podobny pocit ako ked idem na matize 110-120 tacho. SAmozrejme vravim o dialnicnych rychlostia, medzimestom som s tym prekrocil rychlost len par krat a to na znamych miestach


Takze ja osobne by som na ticu dlhu trasu nesiel, lebo by to trvalo rok, ale zas ked nieje na vyber, tak by som urcite siel

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných