BMW e60 - úprava zvuku

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e60 - úprava zvuku

Príspevok od používateľa seven549 »

leonNL napísal: 14.10.2023 22:33
martincichy napísal: 14.10.2023 14:17 Diesel si vie podmanit sofera
Videl som uz aj hada srat, ale aby si kachle podmanili sofera, a este k tomu zvukom… no nic, clovek sa uci cely zivot
mna si kachle podmanili a to som nenavidel dizle.no moje dlhe jazdy dialnicami mi ukazali ze dizel je lepsi koli zivotnosti.

benzinaky turbobenzinaky su dobre vydrzia vela ale jednu vec co neunesu su dlhodobe prevadzky na maxime cize teplotna zataz.mne praskali vyfukove zvody aj vyfukove kolena na benzinakoch.ci bmw ci ford ci koncern ani jeden benzinak neznesie taku jazdu san benedetto - kosice 5x za sebou ze motory idu na plne gule. neda sa bla bla ,ale da sa ked vies kedy na taku cestu ist.kedy su volne dialnice.

dizel mozes uhanat v nemecku tak ze az placu ojnice a klukovka az zo srobov tecie zivot vsetko hori smrdi ale dizel nema take teplotne stupne ako benzin.ten vydzri 3x viac km ako benzin kym prva vec klakne alebo povoli semering.
Naposledy upravil/-a seven549 v 15.10.2023 01:18, upravené celkom 2 krát.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e60 - úprava zvuku

Príspevok od používateľa seven549 »

oco 13.bol som teraz v sobotu z rana u jedneho gazdu v sklade vo svicarsku.trebalo mu nieco spravit pestuje jablka.a taketo traktoriky tam mal.male hracky no jeden turbodiesel a jeden dokonca 4x4

su to vsetko vzduchom chladene dizlove 3 valce.a pekne stare.aj servis bol pred 3 rokmi.

napadlo ma.ma to vyuzite na slovensku taky maly traktor?startuju sa supu.z toho modreho niekde fuka olej z motora na palivove cerpadlo ale ide ako vino.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e60 - úprava zvuku

Príspevok od používateľa oco13 »

Paráda, využitie to určite má , lebo podobne starí japonci sa predávajú dosť vo velkom. Sám mám japončíka z roku 1990 ,dorobil som čelák , pár okruhov hydrauliky a nedal by som ho za nič na svete.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e60 - úprava zvuku

Príspevok od používateľa easyridersvk »

agrozet mt8-050 v 4 kolke . je to relativne male a ked vsetko ide ako ma ani vela nezerie. kamarat to mal a to mu bralo nejake 3 litre na 3hodky orania.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e60 - úprava zvuku

Príspevok od používateľa oco13 »

Mašinka ako taká výborná , len oproti japoncom si drží výrazne vyššiu cenu a pri potrebe čeláku neviem či má reverz.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e60 - úprava zvuku

Príspevok od používateľa fzubaty »

Vcera isiel predomnou uplny magor na vw BORA VR6. Netusim co tam mal za vyfuk, sle po chvile jazdy za nim pod strecnom sme boli vsetci ohucani. Ec 265 alebo 256. Ten chalan dokazal v kolone pod strecno neustale pridavat a podradovat.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e60 - úprava zvuku

Príspevok od používateľa ivko1 »

...sa mu nečuduj, hladal optimálne otáčky aby to bolo pre neho vnútri znesitelné...

To je tak ked si niekto myslí že holá rúra mu urobí najlepší zvuk.
Tie nejaké tlmiče a rezonátory sú tam na potlačenie nežiaducich frekvencií a rezonancií, nie len na zníženie hlučnosti.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných