BMW E61 - vzduchovy podvozok zadna naprava

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jojko1001
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E61 - vzduchovy podvozok zadna naprava

Príspevok od používateľa jojko1001 »

najlepšie by bolo tu napísať ,ktoré autá sú najlepšie, aby ľudia nekupovali ,,kýble,, mal som už všeličo a čo sa mne osvedčilo zatiaľ ja bmw ,preto už druhé snažím sa max 4 -5 rokov aj ked toto už 8 a 300 tis.kedže bol korona a nedalo sa predať a teraz už načo,ked to nemá hodnotu. a poruchy? vdaka mechanikovi,menil brzdy a nejaký kábel priviazal plast páskou a zámok otočil smerom k mechu,tak pre istou som menil oba,pri 200 kompl.reťaz,dekarbonizácia, stále normál servis a inak nič.predtým E61 predané pri 190 ,4 roky a nič nebol problém.2012.15 rok MB-E 220tis. spokojnosť super spotreba,komfort, ale hlučnosť pri vysokej rýchlosti a lenivosť nad 180,je na prd ked zavadziaš a musíš menič smer ,ked ,,letíš,, popritom využívam elektro,ale len mimo ,,autobane,,kedže nové bavore sa mi nepáčia ,tak zvažujem ,,elo,, ale lepšie, ale určite nie teslu. toľko ku kýblom :3906:
benderbrodriguez
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 07.11.2017 21:40
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E61 - vzduchovy podvozok zadna naprava

Príspevok od používateľa benderbrodriguez »

Pred pár dňami servisák vymenil oba mechy. Prebehli sme vizuálne kompresor, rozdelovaci ventil a hadičky. Zresetovala sa riadiaca jednotka a všetko zatiaľ drží. Výmenou mechov a tým resetom sa zrovnala sa aj výška medzi zadnou a prednou nápravou. Najdlhšie od vtedy auto stálo bez naštartovania 1,5 dňa a zatiaľ si výšku drží. Nechám ho teraz tak týždeň postáť či sa niečo nezmení (silno dúfam že nie). Výškový rozdiel je medzi zadkom na strane vodiča +4mm voči strane spolujazdca. Vychádzajúc z informácie z BMW že do +-5mm je to ok tak to neriešim.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných