Nove BMW z Madarska

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterlako656
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.10.2022 19:09
Zdieľať na Facebook

Cena noveho auta AZ PO vyrobeni? "Price protection"

Príspevok od používateľa peterlako656 »

Zdravim Vas,

riesim kupu noveho auta (BMW) a 3 Madarski predajcovia mi ponukli velmi dobru cenu, ale zaroven ma upozornili ze nedokazu ponuknut "price protection".

Inymi slovami, je uplne jedno na akej cene sa s nimi teraz dohodnem - z nej zaplatim teraz len 10% (co je uplne fuk), lebo nasledne az ked bude auto hotove (cca 8m) sa vytvori uplne nova aktualna cenova kalkulacia - a tu musim zaplatit.

Kupujem nove auto prvy krat, je toto normalne a bezne?

Pride mi to trochu cudne, mozu mi o tych 8 mesiacov povedat prakticky akukolvek cenu a bud pridem o 10% alebo ju budem musiet zaplatit...

Stretol sa s tym prosim Vas niekto? Je to bezny postup aj na Slovensku pri novych autach?
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Nove BMW z Madarska

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

lubos zimovcak napísal: 27.10.2022 11:06 Ak je niečomu absolútne nerozumiem, tak to je fakt, že my máme krásne, hrdé euro, v tv sa ešte chválime, že mame najnižšiu infláciu z V4...., vďaka euru, samozrejme..

A v skutočnosti sme vo všetkom, takmer, najdrahší... :40bd: :3c90:
Maďari sú ekonomicky úplne v prdeli, preto je jedno euro 412 forintov - a preto tie nízke ceny áut... Pre nás nízke. Kým som tam kúpil, bol som tam asi 4 krát (pokaždé tak hodinu) a iba RAZ tam bol okrem mňa aj nejaký iný zákazník. Totálne prázdny showroom, v ktorom bolo 10 zamestnancov a jeden zákazník - a aj ten z Felvidéku.

Poznámka pre kolegu vyššie: Na (maďarských) prevozných značkách samozrejme domov prísť môže, však presne na to slúžia. Aj s poistením stoja ich mesačné prevozky 50 000.- HUF. Nakoniec mi ich dali v cene. Kupoval nové tam nové auto a bez problémov s ním prešiel aj hranice, aj jazdil u nás, kým sa vybavili naše značky.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných