BMW 318i - Kupa u dealera

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa autokomplet »

Nemyslim si ze som to pritiahol za vlasy
Neviem ako vnimas nas Matrix ale ja ho vnimam tak, ze zamestnanci su dojne ovce (99%)
A hra, ze sa zamestnavatel stara o zamestnanca konci v momente ked ho nepotrebuje, ked zlyha, ked ochorie, ked ide na matersku, ked zostarne, ked nepoda vykon, ked nezarobi proste 2 az 5 nasobok svojho platu pre firmu. Vtedy ho vyjebu ako prasiveho psa po ktorom nikto nestekne. A nehrajme sa ze to tak nie je a ze za byvale vykony mu budu vdacni :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
sevic6563
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 04.12.2009 10:59
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa sevic6563 »

ivko1 napísal: 27.12.2021 12:11 Máš pravdu velmi divné...
Divné je ked manažér príde na 3-er s najslabším motorom a manuálnou prevodovkou (ak sa nad ním nezlutujú a nedajú mu zlavu) a má sa tváriť asi ako keby prišiel "sedmou"...
Camry nie je Corolla sedan, ani už z ponuky vyradený Avensis, Camry je ešte vyššie, kde si v najvyššej výbave nemusíš priplácať vlastne nič...

Ale mne to je fuk, nech si kúpi čo len chce, akurát je smiešne ked niekto z 3-er robí to čím nie je. Presne preto v BMW vyrábajú aj 4-er, aj 5-er, aj 6-er, aj 7-er, aj 8-er pre tých najnáročnejších.
To si miesto 3-er môže kúpiť zrovna tak Superba vo výbave L&K a bude to určite premiovejšie ako "trojka od BMW" pre deti
Camry je pre tých čo sa chcú voziť komfortne, 3-er je pre tých čo si to myslia (lebo trojka nebude mať jednoducho tak pohodlné kreslá ako 5-er)
Áno je určite divne kupovať BMW v najslabšom motore s manuálom. A určite lepšie by bolo keby zadávateľ nekupoval auto pre závisť susedov ale pre seba a siahol možno po passate, superbe či skôr Octavii rs na ktoré bol tento firemný budget stavaný. Ono ten superb L&K za 42 veru nekúpi, keď si pozrieš skladovky tak by potreboval skôr tak 50-55t €.

V každom prípade ak je zadávateľ rozhodnutý. Tak tá 18i neni až tak nahovno čo sa týka výkonu. Spotreba v meste je dobrá na diaľnici pri vyšších rýchlostiach to žerie ako každý iný benzín. A pevne verím že dostaneš 10% zľavu a bude automat aj keď nevyjde ani na acc si laserové svetla alebo navigáciu 🤣. Akurát som kukal zľavy od predajcov X4 23% (T.O.B.) 5er 28,5% (Autopalace) samozrejme pred covidom
Naposledy upravil/-a sevic6563 v 30.12.2021 14:37, upravené celkom 1 krát.
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Autokomplet, Ty nie si kompletný.
Dúfam, že nemáš servis, alebo nerobíš s autami.
uwa0907069996
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 02.12.2021 19:53
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa uwa0907069996 »

lubos zimovcak napísal: 30.12.2021 00:04 Autokomplet, Ty nie si kompletný.
Dúfam, že nemáš servis, alebo nerobíš s autami.
Nie, nie.
Robil som vam premiera a teraz robim ekonoma a stale ste ma nezavreli kam patrim - ty mudrosráč :-)
A logicky ked chodim tu na forum si nenapisem ze som nekompletny ale autokomplet (akoze auto a kompletny :-) ). Si ma odhalil, cize ti NAKA vykopne dvere lebo to vybavim cez mojho Jarka...
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa Dep »

Skusil som si zo zvedavosti vyhladat, co to vlastne predava BMW v 3jke, no nenasiel som ani urcenu motorizaciu 1.8i. Ja osobne by som radsej isiel do Passata,. ved VW ich doslova vyraba na mieru pre fleety. Jazdne vlastnosti nebude mat ako 3jka, ale bude to triedu vacsie a pohodlnejsie auto.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
TDIdieselpower
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 27.07.2015 20:57
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa TDIdieselpower »

Neviem ci je to tak aj u BMW ale aktualne Polo je velkostne podobne Golfu z 90tych rokov. Predpokladam ze 3 series bude velkostou podobna 5 series spred 20 rokov, neni to uz male auto a pre manazera na dochadzanie do prace fakt ze tam neposadi pohodlne 5 ludi asi nie je dolezity. Nevadi ani vybombovany 4 valec s 2 a viac turbami, vsak to nebude on servisovat a ide to viac ako dobre ak to ma 200 a viac konikov.
U nas vo firme ma top manazment k dispozicii 5 series (530D) ale generalny si ajtak jazdi na vlastnom S klasse aby ukazal ze on nie je socka :D
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa ivko1 »

Akurát že holá 318i može zabudnúť aj na turbo, dve už vôbec nie a tak isto aj na 200 koníkov

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných