BMW e92 - starter

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

slimpado
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.04.2021 15:03
Zdieľať na Facebook

BMW e92 - starter

Príspevok od používateľa slimpado »

Zdravim, mam BMW e92 325i s motorom N52..Menil som malu disa klapku sposobom ze som zhodil alternator..Samozrejme odpojil som negativny pol na baterke. Auto tak stalo asi dva dni, potom som nahodil klapku vsetko zmontoval a auto nestartovalo. Iba bolo pocut pumpu ako taha benzin a myslim ze raz starter cukol pri kazdom pokuse nastartovat a potom nic. Uz pred tym dlhsie tocilo, hlavne za studena, tak pomaly cca /4 sekundy. Elektrika ide, baterku som nabijal na 100%. Skusal som druhy kluc, vycistit kontakt na baterke stale nic. Potom mi napadlo pobuchat po starteri kovovou tycou. Na prvy x nic ale potom uz trosku tocilo ale nie dlho a nechytilo. Roztlacat som neskusal kedze auto je na dvore ktory je do kopca a bal som sa ze by som ho nedostal naspat. Zaniesol som starter na kontrolu popripade repas a povedal mi ze raz ide, raz nie. Z mojho skusania nesiel ani raz, iba trosku tocil po tom tukani tycou. Je to teda problem v starteri alebo moze byt na vine aj nieco ine ?
dakujem pekne :300f:
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Tam, kam si starter odniesol, asi startery casto neopravuju.

Odnes do ineho servisu, kde Ti starter opravia.
slimpado
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.04.2021 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slimpado »

tiez mi to prislo divne, kazdopadne starter som objednal uz novy. Skor mi ide o to, ze aby to bolo naozaj tym starterom.
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných