BMW 530 d 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3379
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Hovoríš, že dá za jazdenku cca 35 kk.
Koľko percent tvorí trh s takou cenou??

15-20.kk je oveľa väčší trh..., je tam aj väčší rozptyl , možnosť kúpiť lacnejšie, " rýchle peniaze"..

Ale, pri drahej jazdenke, už veľa zaváži počet majiteľov, každý si položi otázku, prečo niekto predáva po pol roku, roku..
Áno, všetko sa predať, každé auto má svojho kupcu...

Ale, až to nekúpi skutočne výhodne, ďalší predaj bude oveľa ťažší za tú istú cenu.
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

jvm12 napísal:
Je tu 60 prispevkov a vyse 50 je OffTopic......
je to uplne bezny vysledok v kazdom diskusnom fore na svete kde je to otvorene. tj sa nemazu prispevky co nie su politicky korektne, nie su k teme alebo nesadnu do moderneho chapania dnesneho sveta....

:40bd:
uwa0908342798
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.12.2021 23:02
Zdieľať na Facebook

Re: ty jedavas kaviar a v garazi Rapidka.

Príspevok od používateľa uwa0908342798 »

seven549 napísal: 07.04.2021 12:08 ono je jedno kto si ake auto kupi len treba si kupit dobry kus a niesu problemy.a najlepsie take auta ako bmw ist s niekym kto to opravuje ten vie co pozerat a povie svoj nazor.

ja kupujem jazdenky max do 7 rokov a take ze vopred si zistim co na to stoja bezne veci spojka rozvody napravy pneumatiky a hlavne co stoji original suciastka.

a podla toho viem ci to utiahnem.a hoci mam aj po zaplateni vsetkych poplatkov 1500ecok ciste mesacne odlozene,take jazdene bmw by som pri rocnom najazde priemer je 50000km neutiahol.jedine zeby som s tym nikam nejazdil.ale moja praca vyzaduje jazdenie a to si musim platit sam.navratka dane je len raz rocne a navratimi to vydaje na palivo+pneumatiky.bmw 530d sa u mna neda uzivit na original dieloch.

druhovyroba je taka ze kazda drha vymena oleja je dookola ten isty kolotoc.

no su ludia co odlozia napr 500 mesacne a maju take 5 rocne 530d
len aby sused zavidel,najazd maju 3000km rocne a auta su v stave ze vrak.

doma jedia privarky kapustu psenicu a ovos.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných