Audi Q7 odišla na Ukrainu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lenkadetva
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.08.2023 16:44
Zdieľať na Facebook

Audi Q7 odišla na Ukrainu

Príspevok od používateľa lenkadetva »

Dobrý deň prajem,
Moja červená Q7 sa cez Vianoce predala na Ukrajinu, po problémoch ktoré sa objavili s PDF filtrami to bola asi jediná možnosť ako sa autíčka zbaviť za relatívne slušné peniažky. Pani čo to s manželom prišla kúpiť hovorila že tam majú teraz iné problémy ako kontrolovať STK a emisie dovezených áut, takže by s tým nemali mať problémy najbližšiu dobu.
A mne teraz nastala veľká dilema čím Audinku nahradiť. Ja by som samozrejme chcela ďalšiu Q7, ale manžel už ani počuť, podľa neho jedine 2.0TDI na moje krátke jazdy musí stačiť. Q7 ale z nejakého dôvodu nevyrábajú s 2.0TDI aspoň mne sa nedarí nájsť žiadne tu na bazari. Moja otázka teda znie čo kúpiť aby to bolo veľké, luxusné, bezpečné auto s cenou do 11tis euro a s prijateľnou spotrebou (do 8 litrov nafty). Koženne vyhrievané sedačky a 4x4 je taktiež podmienka, u nás na Hriňovej stále ešte máme zimy so snehom keď sa na bežných autách šmýka a nedá sa vyjsť do kopca.
Ďakujem
Lenka
db69
Príspevky: 917
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 odišla na Ukrainu

Príspevok od používateľa db69 »

Ti j...e? Jedine toto Bentley Bentayga .Také nikto v Detve čo ja viem nemá.dá sa zohnať aj 1,9 SDI len musíš hladať.A dokonca to nemá ani "JPG" filter
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných