Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

2 - sem pre radu a pomoc chodia len a výhradne ludia ktorí na servis buď nemajú alebo sú lakomí dať.
...a to si kde vzal taku cocotinu ? Ja na servis mam,aj na pivko dam,ked som spokojny... a to,že viem o aute len to,ze ma 4 kolesa a niekde ulozeny motor,je uz ina vec.A takych je tu vačšina...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa oco13 »

Rudi - práve, že nie je .
1 - Každé pravidlo má výnimku ktorá ho potvrdzuje, tu si ňou ty.
2 - ty nemáš problémy, tebe auto nehádže do núdzaku, lebo si si ho dokurwil, tebe auto nedymí, ty nerobíš tunning a chipovanie, ty nedávaš kolesá z raketoplánu a bodykit, ktorý ti nikto nezapíše do TP.
Tak aké ty máš problémy.
Edit: tebe neštrajkuje automatická prevodovka - ako 50 iným dotazovatelom.
Edit 2 : a hlavne ty si si nekúpil auto aby ti ho závideli ludia pred kostolom, či????? lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 TDI - rozblikala sa ako vianočný stromček

Príspevok od používateľa seven549 »

laohu napísal: 20.09.2023 11:41

Dôležitú informáciu v téme aby človek hľadal lupou v znôške balastu.
Ľudia, prečo to robíte ?
a mysli si ze na nemeckom anglickom alebo dokonca usa ford fore je nieco ine?stravim tam aj 3 hodiny kym sa k niecomu dokopem a to co otazka to aspon 50 stran odpovedi.tu na fore staci prejst 10 stran ak to tema vobec ma.

inac stym audi Q7 podstatne rady su na zaciatku.a tym neporadi nikto nic.to nieje auto kde su mozne len tri priciny.taka porucha moze mat aj 30 pricin.preto to aj tak dopadlo.

ja sa tiez niekedy pytam ohladom svojho najstarsieho auta 31 rokov na ceskom fore na zavady.a jednu mam.trva asi tak 2 roky.
odpoved som dostal od chlapika ktory tie auta opravoval ked boli nove,skratka ma vela skusenosti s jednou znackou aut nieco ako mhlavaty.od roku 2010 ma vsetko naucil poradil a aj auto osobne videl zajazdil v nemecku a dodava mi kvalitne diely za dobru cenu.a co nejde zohnat zozenie z polska origo pouzite alebo nove z anglicka.no u tejto zavady -- odpoved bola.netusim co tomu je ----nikto necakal ze to auto dozije tolko rokov a este to jazdi dodnes nemecky autobahn akoby bolo 5 rocne.

ta Q7 tu sa odpovede ktora to auto opravi nedockas.to auto potrebuje dielnu a skusenosti.to ze ta zena ma mobil a C-eckovy usb kabel od mobilu s ktorym ten mobil nabija to auto neopravi nepripoji ho.ved ani nevie co jej treba.co tu poradis?

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných