Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozoD.
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 11.05.2011 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Príspevok od používateľa jozoD. »

uwa0944417418 napísal: 29.07.2023 12:37 Dobrý den predal som 27rocnu audi a4 b5 za 375e a po týždni mi kupujúci vola ze auto je nepojazdne a chce ho vrátiť a chce odomna naspat peniaze plus peniaze za servis auta.
Spolu sme vyplnili kupno predajnu zmluvu a do nej som napísal ze auto sa predáva ako súhrn náhradných dielov a mam spravy od neho ze auto berie v stave v akom je. Budem mu musieť vracať peniaze ?
...ja len pevne dúfam, že je auto už dávno prepísané na kupujúceho.

Ja som tiež kedysi chcel jedno staré auto predať za 1000€...a čo záujemca, tak to cigán....a samé zjednávačky už cez telefón. Tak som auto dal kamošovi za 500€...a žiadne stresy pri prepise.
Teraz by som to rovno zasotil kdesi z útesu :D
lubos-plancar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.09.2023 17:31
Zdieľať na Facebook

Re: Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Príspevok od používateľa lubos-plancar »

neboli nahodou z kralovskeho chlmca? lebo presne rovnaky scenar mna postrehol a tiez defekt asi 2x spomenul, mam velke podozrenie ze to bude rovnaka osoba
seven549 napísal: 29.07.2023 20:39 na vychode slovenska sa bez hamby hovori cigan.kamos tak predaval v 2019 roku golfa3 za 300 euro.cena pevna auto pojadzne platna stk ek.najprv bol telefonat no a prisli traja cigani a este sumrali ze vela.tak impovedal ved si cital ze cena pevna.ale viete co dam vam to za 250 euro a este vam k tomu dam 8 pneumatik na diskoch zjazdenych.a oni ok 250 euro.do zmluvy zahrnul snad svetko co sa da aj ze je to srot ktoreho sa sype hrdza atd.a na druhy den apac nacelnik volal ze koleso sa ulomilo.ze oprava -----bude stat -----150 euro ze mu musi dat peniaze inac ho da na sud.

poslali sme tam hned kamosa ktory byval asi 5km od jeho adresy mali sme odfotenu jeho obcianku.no a golfik na dvore a pekne tam stal ako novorodenec.poslal nam fotku.kamos okamzite tomu ciganovi volal ,ze pondelok si na prepise ako rozkaz inac ak sa nedostavis na tu 10.00 hlasim ta na kriminalke.

a cigani prisli pekne o 10.00 my sme tam uz boli traja no a ziadne reci ze je nieco s autom uz neboli,ale chcel ze auto odhlasime v nasom okrese na jeho {akoze bratranca} aby nemusl platit vo svojom okrese trebisovske spz.nic take sa nesuhlasilo auto ide na teba a basta.
mal si dotycneho doviest sem.ak tu nieje auto sa prepisuje na teba.
vsetko prebehlo ako malo popriali sme si krasny den.

o tyzden vola nejaky chlap {ten jeho vymysleny bratranec} ze aky motorovy olej sa daval do auta ze on kupil toho golfa.waw.tak mu bolo povedane ze aky sa daval a hned aj otazka za kolko si to kupil.a o ze za 500 euro.tak mu povedal ja som ho predal za 250ecok.

oni si navzajom posuvaju auta hned obratom.kseftari :2f93: ale zisk je nic ale aj tak aby sa nenudili to robia.

a dalsi cigan volal hned po prepise co kupil golfa 4 tdi,volal o 20 minut ze doslat defekt a policajti mu dali pokutu 50 euro ze nemal autolekarnicku.ze chce 100 euro inac auto vracia naspat.

tiez mu bolo povedane,auto je uz tvoje prepisane na teba ty si si mal skontrolovat lekarnicku povinnu vybavu a ten defekt si si spravil sam.a viac uz nevolaj lebo ta nahlasim policajtom.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 74 neregistrovaných